DOPORUČUJI

Recenze: Pilulka Selection Vitamíny na vlasy Forte 120 tablet

Kvalitní vitamíny na vlasy Pilulka Selection pomáhají stimulovat růst vlasů, vlasy jsou pevnější a zdravější. V článku najdete recenzi a také zajímavé informace o jednotlivých látkách, které vitamíny obsahují.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho jsou vitamíny na vlasy určeny

Hair vitamins Pilulka Selection s komplexem vitaminů, minerálů a dalších látek, obohacené o extrakt z kopřivy a křemík, nabízejí komplexní podporu zdraví vlasů. Pro koho jsou vitamíny na vlasy vhodné? Vitamíny na vlasy jsou vhodné pro lidi, kteří mají problém s vypadáváním vlasů. Extrakt z kopřivy může pomoci zmírnit vypadávání vlasů a podpořit růst nových vlasů. Vitamíny ocení lidé s oslabenými a lámavými vlasy. Křemík a další vitamíny mohou vlasy posílit a zvýšit jejich odolnost. Ti, kteří chtějí zlepšit celkovou strukturu a vzhled vlasů, ocení vitamíny a minerály, které mohou přispět ke zdravějším a lesklejším vlasům. Dále kapsle využijí lidé, kteří chtějí prevenci proti poškození vlasů. Antioxidanty (vitamín E a selen) mohou chránit vlasy před vnějšími vlivy a podpořit jejich zdraví. Kombinace různých živin může přispět k celkovému zlepšení stavu vlasů a pokožky hlavy. Vitamíny nejsou vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Recenze: Pilulka Selection Vitamíny na vlasy Forte 120 tablet
Recenze: Pilulka Selection Vitamíny na vlasy Forte 120 tablet

Účinné látky

Mezi účinné látky patří extrakt z kopřivy, křemík, niacin, vitamín E, zinek, kyselina pantothenová (vitamín B5), thiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), biotin, selen.

 • Extrakt z kopřivy se tradičně používá v lidové medicíně, také byla vědecky prokázána její účinnost v boji proti vypadávání vlasů. Kopřiva může stimulovat růst vlasů a přispět k větší síle a zdraví vlasů.
 • Křemík je minerál, který má význam pro pevnost vlasů a zdraví kůže. Jeho přirozené množství v těle během života klesá, což může vést k lámavým a oslabeným vlasům. Křemík může posílit vlasy a zlepšit jejich strukturu. Křemík má důležitou roli v různých metabolických procesech v těle a podporuje zdravý růst kostí a zubů.
 • Niacin, známý také jako vitamín B3, je významný pro zdraví pokožky a vlasů. Zlepší cirkulaci krve a může podpořit růst vlasů a snížit riziko vypadávání vlasů. Tímto způsobem pomáhá udržovat zdravé a krásné vlasy. Niacin je také antioxidant. Chrání buňky před poškozením volnými radikály, a tím přispívá k celkovému zdraví vlasových folikul a pokožky hlavy.
 • Vitamín E chrání buňky před poškozením volnými radikály, čímž přispívá k celkovému zdraví organismu. Může zlepšit pružnost vlasů, podpoří zdravý růst vlasů a snižuje jejich lámavost, zvyšuje prokrvení pokožky hlavy, umožňuje efektivnější dodávání živin vlasovým folikulům, což má pozitivní vliv na růst a kvalitu vlasů. Chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy.
 • Zinek podporuje růst a obnovu vlasových buněk, čímž přispívá ke zdravějšímu vzhledu a struktuře vlasů. Nedostatek zinku může vést k oslabení vlasů, lámavosti a dokonce i vypadávání.
 • Kyselina pantothenová, známá jako vitamín B5, je zásadní pro zdravý růst vlasů a kvalitu pokožky hlavy. Zajišťuje hydrataci pokožky a vlasů, což podporuje pružnost vlasů a snižuje jejich lámavost. Stimuluje tvorbu keratinu, základního proteinu vlasů, a tím přispívá k jejich síle.
 • Thiamin, známý také jako vitamín B1, a riboflavin, známý jako vitamín B2, jsou dva důležité vitamíny skupiny B, které jsou důležité pro zdraví a vitalitu vlasů a pokožky. Oba vitamíny jsou antioxidanty, které chrání buňky před poškozením volnými radikály.
 • Biotin, také známý jako vitamín B7 nebo vitamín H, má vliv na zdraví vlasů a nehtů a na zdraví pokožky. Hlavním přínosem je podpora růstu a obnovy buněk, což může vést k zesílení vlasů a snížení jejich lámavosti. Biotin je nezbytný pro tvorbu keratinu, proteinu, který tvoří základní strukturu vlasů, nehtů a pokožky. Nedostatek biotinu může vést ke ztrátě vlasů, lámavosti vlasů a nehtů.
 • Selen má klíčový význam pro zdraví vlasů a pokožky. Chrání buňky před poškozením způsobeným volnými radikály, chrání vlasové folikuly a může podpořit růst vlasů.
Pilulka Selection Vitamíny na vlasy Forte

Dávkování

Denně se užívá jedna kapsle, kterou je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Kapsle je středně velká a polyká se dobře. Vitamíny jsou zabaleny v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem.

Složení

Výživová složkaV denní dávce% RVH
Kopřiva extrakt (Urtica dioica)50 mg**
L-cystein50 mg**
L-methionin50 mg**
L-tyrosin50 mg**
Křemík30 mg**
Niacin20 mg125%
Vitamin E20 mg167%
Zinek10 mg100%
Kyselina pantothenová (Vitamin B5)3 mg50%
Thiamin (Vitamin B1)2 mg182%
Riboflavin (Vitamin B2)2 mg143%
Vitamin B61 mg71%
Biotin150 μg300%
Selen80 μg145%

Stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), plnidla (mikrokrystalická celulosa, fosforečnany vápenaté, maltodextrin), DL-α-tokoferyl-acetát, L-cystein, L-methionin, L-tyrosin, extrakt z listů kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), extrakt z výhonků bambusu obecného (Bambusa vulgaris), nikotinamid, oxid zinečnatý, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), seleničitan sodný, D-pantothenát vápenatý, thiamin-mononitrát, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, dioxid křemičitý, D-biotin
** RVH není stanovena

Stručné hodnocení

Vitamíny na vlasy Pilulka Selection Forte nabízí vynikající kvalitu za nízkou cenu. Denně se užívá jedna kapsle a jedno balení vydrží až 4 měsíce. Vitamíny je nutné užívat dlouhodobě, aby byly výsledky na vlasech vidět. Vlasy jsou silnější a rostou rychleji. Složení vitamínů na vlasy je pestré – kapsle obsahují extrakt z kopřivy, křemík, niacin, vitamín E, zinek, kyselinu pantothenovou (vitamín B5), thiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), biotin, selen. Kvalitní vitamíny Hair Vitamins Pilulka Selection koupíte na Pilulka.cz.

10 HODNOCENÍ
Pilulka Selection Vitamíny na vlasy Forte

Velmi kvalitní doplněk stravy pomůže zlepšit kvalitu vlasů a podpoří jejich růst. Vitamíny na vlasy Pilulka Selection Forte jsou k dostání za nízkou cenu. Kapsle obsahují extrakt z kopřivy, křemík, niacin, vitamín E, zinek, kyselinu pantothenovou (vitamín B5), thiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), biotin, selen. Vitamíny je vhodné užívat dlouhodobě. Denně je třeba spolknout pouze jednu kapsli a balení vydrží čtyři měsíce.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Kvalitní složení - zajímavá kombinace minerálů a látek, které podpoří růst a kvalitu vlasů.
 • Nízká cena
 • Jedno balení vydrží téměř 4 měsíce.
 • Kapsle jsou středně velké a dobře se polykají.
 • Při dlouhodobém užívání zlepší kvalitu vlasů.
ZÁPORY
 • Nic
Pilulka Selection Vitamíny na vlasy Forte

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0