DOPORUČUJI

Recenze: Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapslí

Vitamín D3 je jedním z nejdůležitějších vitamínů. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi na doplněk stravy Pilulka Selection Vitamín D3 a také zajímavé informace o vitamínu D3.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je vitamín D3 2000 I.U. určen

Vitamín D3 (cholekalciferol) podporuje zdraví kostí, ale jeho prospěch pro tělo sahá mnohem dále. Vitamín D3 značky Pilulka Selection obsahuje 2000 I.U., což je dostatečné množství k tomu, aby tělo získalo potřebné množství vitamínu D3 v zátěžových situacích nebo v období, kdy je nedostatek slunečního svitu. Doplněk stravy s vitamínem D3 je vhodný pro starší osoby, které mohou mít tohoto vitaminu nedostatek. S věkem se může snižovat schopnost těla produkovat vitamín D, což zvyšuje riziko nedostatku u starší populace. Dále lidé, kteří žijí v oblasti s omezeným slunečním zářením nebo se záměrně nevystavují slunečnímu záření a většinu času stráví uvnitř v místnosti. Doplněk stravy je vhodný pro vegetariány a vegany. Vitamín D3 je přirozeně obsažen v některých potravinách živočišného původu, jako jsou ryby, maso a mléčné výrobky. Vegetariáni a vegani mají větší riziko nedostatku vitamínu D3, protože jejich strava nemusí obsahovat dostatečné množství tohoto vitamínu. Dále je vitamín D3 vhodný pro osoby, které trpí poškozením jater, cystickou fibrózou, Crohnovou chorobou, ulcerózní kolitidou nebo celiakií. Tento doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 3 let věku. Není vhodné užívat vitamín D3 jako doplněk stravy, pokud užíváte hypolipidemika (léky na snížení hladiny cholesterolu v krvi).

Recenze: Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapslí
Recenze: Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapslí

Účinné látky

Vitamín D3 podporuje zdraví kostí. Je důležitý při vstřebávání vápníku z potravy do kostí, čímž pomáhá udržovat strukturu kostí a pevné kosti. Je vhodný pro prevenci osteoporózy a křehkých kostí. Zároveň posiluje imunitní systém. Podporuje imunitní funkce a pomáhá tělu lépe bojovat proti infekcím a chorobám. Některé studie ukázaly, že dostatečný příjem vitamínu D3 může snižovat riziko srdečních onemocnění. Hlavním zdrojem vitamínu D3 je sluneční světlo. Pokud má tělo nedostatek slunečního světla (zejména v zimních měsících) nebo má tělo sníženou schopnost syntetizovat vitamín D, mohou být doplňky stravy s vitamínem D velmi přínosné.

Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U.

Dávkování

Denně se užívá 1 tableta. Vitamín D je dobře rozpustný v tucích a v těle je lépe absorbován, pokud je konzumován společně s jídlem, které obsahuje tuky. Vitamíny jsou zabaleny v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem a mely by být uchovávány na suchém místě.

Složení

Výživová složkaV denní dávce% RVH
Vitamín D3 (2000 IU)50 ucq1000

Mikrokrystalická celulóza, vitamin D3 (cholecalciferol), protispékavá látka: stearan hořečnatý (E470b), želatinová kapsle

Stručné hodnocení

Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. představuje vynikající poměr ceny a kvality. Jedno balení vystačí přibližně 4 měsíce a nejen během zimního období poskytne tělu dostatečnou suplementaci vitamínu D. Denně se užívá 1 kapsle. Kapsle je poměrně malá a dobře se polyká. Vitamín D3 za nízkou cenu koupíte na Pilulka.cz.

10 HODNOCENÍ
Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U.

Kvalitní doplněk stravy je vhodný pro podporu imunity, kostí a celkového zdraví. Užívat jej mohou zejména vegetariáni, vegani, senioři i osoby, které se nerady vystavují slunečnímu záření. Obecně platí, že populace má vitaminu D nedostatek. Jedno balení vydrží až 4 měsíce. Kapsle se snadno polyká a užívá se pouze 1 denně. Množství vitamínu D3 v jedné kapsli je více než dostatečné (50 ucq, 1000 % RVH).

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Užívá se pouze jedna kapsle denně.
  • Velmi nízká cena a vynikající poměr ceny a kvality
  • Kapsle obsahuje dostatečné množství vitamínu D3.
  • Balení vydrží téměř čtyři měsíce.
ZÁPORY
  • Nic
Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U.

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0