Recenze knihy: Will (Mark Manson, Will Smith)

Kniha Will je úchvatným a inspirativním vyprávěním o životě Willa Smithe. S autorem Markem Mansonem čtenář sleduje fascinující cestu od ustrašeného dítěte, které vyrůstalo ve West Philadelphii, až k největším vrcholům hudby a filmu, na které se kdy umělci dostali.

Knihu provází dva základní prvky: vnější úspěch a vnitřní štěstí. Will Smith nejenže dosáhl nevídaného úspěchu jako rapová hvězda a později jako filmová ikona, ale také se zaměřil na své vnitřní já a pochopení vlastních emocí a motivací. Smithovy zkušenosti s rodinou a zábavním průmyslem ukazují, že úspěch nemusí být vždy tak idylický, jak se zvenčí zdá. Vysoký tlak na vystupování na největších světových pódiích pravděpodobně stály za mnoha vnitřními boji, které musel překonat. Knihu lze považovat za hluboký a zábavný příběh o sebepoznání a osobní proměně. Will Smith se odvážně vyrovnává se svými emocemi a odkrývá, co je za pozlátkem slávy. Spolupráce s Markem Mansonem, autorem bestselleru Všechno je v pr**li, přináší do knihy jedinečnou kombinaci skutečné moudrosti a zábavného vyprávění, které osloví čtenáře z různých oblastí.

Příběh Willa Smithe a jeho cesta k úspěchu čtenáře zasáhne na mnoha úrovních. Zároveň je kniha utvrdí v poznání, že každý z nás musí najít svou vlastní cestu ke štěstí a úspěchu, a to často zahrnuje pochopení a změnu samého sebe. Knihu Will lze doporučit jako inspirativní a poutavou biografii, která se neomezila pouze na vyprávění života slavného umělce, ale prozkoumala i jeho nitro a lidskou podstatu. Je to příběh o seberozvoji, v jakém si každý může najít něco, co ho osloví a přivede k většímu pochopení a štěstí ve vlastním životě.

Více informací

Žánr: Literatura světová, Biografie a memoáry
Vydáno: 2023, Via
Originální název: Will, 2021
Překlad: Přemysl David, Jan David
Počet stran: 432
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-7642-902-4

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0