DOPORUČUJI

Recenze: GS Fit&Beauty Collagen

GS Fit&Beauty Collagen je vynikající kolagen. Při pravidelném užívání se zlepší kvalita vlasů i pružnost pokožky. Užívá se pouze jedna kapsle denně. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi na tento skvělý kolagen.

DO E-SHOPU ♥
GSKLUB.CZ: VÝHODNÉ AKCE A SLEVY

♥ Cenově výhodné balíčky doplňků stravy
♥ Dárek k nákupu nad určitou výši
♥ Doprava zdarma k nákupu nad určitou výši
LZE VYUŽÍT BENEFITNÍ POUKÁZKY OD ZAMĚSTNAVATELE.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je GS Fit&Beauty Collagen určen

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, kterou si tělo tvoří samo, jelikož je základní stavební hmotou tkání. Již po 25. roce věku se začne snižovat tvorba vlastního kolagenu a je vhodné začít s  doplňky stravy. V lidském těle tvoří kolagen třetinu všech bílkovin, v kůži to je až 70 procent. Najdeme jej ve všech tkáních, orgánech, kůži, svalech, šlachách i kostech. Je důležité, aby pro správnou funkci organismu mělo tělo dostatek kolagenu. Kolagen zajišťuje odolnost, pevnost a pružnost chrupavek, šlach i správné biomechanické vlastnosti kostí.

Doplněk stravy je vhodný pro ženy, které chtějí pečovat o kvalitu své pokožky, vlasů a nehtů. Dostatek kolagenu udržuje kvalitní pružnou pokožku, pevné a zdravé vlasy a také kosti. Pokud je kolagenu nedostatek, může se zhoršit stav pokožky, také vás může bolet pohybový aparát. Podívejte se na ty nejlepší kolageny: TOP 5 produktů: Nejlepší kolagen pro ženy.

Recenze: GS Fit&Beauty Collagen
Recenze: GS Fit&Beauty Collagen

Účinné látky

GS Fit & Beauty Collagen je složen z kombinace bioaktivních kolagenů, vitaminu C, 6 aminokyselin, které jsou důležité pro tvorbu kolagenu. Bioaktivní kolageny zpomalují odbourávání vlastního kolagenu a snaží se pozastavit přirozené procesy stárnutí. Pravidelný přísun bioaktivního kolagenu napomáhá udržovat vlasy krásné, pokožka je hebká a nehty hladké. Vitamin C se podílí na tvorbě kolagenu, přispívá k dobrému stavu kostí, chrupavek, vazů a šlach a kolagenních tkání.

 • Kolagen: V kapsli jsou obsaženy kolageny typu I a typu II. Kolagen typu I tvoří provazcovité struktury. Je obsažen ve vazech, šlachách a kůži. Kolagen typu II je zastoupený v chrupavkách, vytváří struktury, které drží chrupavku pohromadě. Kolageny jsou v tomto doplňku stravy obsažené v přirozené (nativní) formě, která si zachovává původní vlastnosti a strukturu.
 • Aminokyseliny: Kapsle obsahuje glycin, prolin, alanin, hydroxyprolin a kyselinu glutamovou.
 • Vitamín C: Vitamín C (kyselina askorbová) tělo získává ze stravy, protože si jej nedokáže, podobně jako ostatní vitamíny, vytvářet samo. Vitamín C se podílí na tvorbě kolagenu v těle a působí jako katalyzátor při přeměně aminokyseliny prolinu na hydroxyprolin, který se vyskytuje pouze v kolagenu. Vitamín C se podílí na správné funkci a dobrém stavu kůže, kostí, zubů, dásní, krevních cév či kloubních chrupavek.
Recenze: GS Fit&Beauty Collagen
Recenze: GS Fit&Beauty Collagen

Složení

Výživová složkaV 1 kapsli
Kolagen typ I8 mg
Kolagen typ II20 µg
Vitamin C20 mg
Želatina100 mg (Glycin 23 mg)
Kyselina asparagová16 mg
Prolin14 mg
Alanin10 mg
Arginin9 mg
Hydroxyprolin6 mg

Plnidla (sójový olej, kokosový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda, sorbitol), kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), hovězí kolagen, barvivo (oxid železitý)

GS Fit&Beauty Collagen

Dávkování

Denně se užívá jedna kapsle, kdykoli během dne. Doporučuje se užívat kolagen minimálně dva měsíce. Jedno balení vystačí na 1,5 měsíce a je vhodné pořídit multipack 2 balení i s malým dárečkem. Není vhodné překračovat doporučené denní dávkování. Balení uchovávejte v teplotě od 10 °C do 25 °C.

Stručné hodnocení

Doplněk stravy GS Fit & Beauty Collagen má vynikající složení a při pravidelném užívání je pokožka hladší a pružnější, vlasy jsou lesklejší. Můžete jej kombinovat například s GS Eladen Premium. Denně se užívá jedna kapsle, která je malá a dobře se polyká. V porovnání s jinými druhy kolagenů je tento velmi příjemný na polykání a na konzumaci. Cena je velmi příznivá (cca 330 Kč/měsíc). Za vynikající cenu koupíte GS Fit & Beauty Collagen na GSKlub.cz.

10 HODNOCENÍ
GS Fit&Beauty Collagen

Vynikající doplněk stravy je určen pro ženy, které chtějí mít krásné vlasy, nehty a pružnou pleť. Doplněk stravy přispívá také k dobré kondici kostí, kloubních chrupavek a imunity. Denně se užívá pouze jedna kapsle během dne, a tento kolagen je na užívání velmi příjemný.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Skvělé složení
 • Denně se užívá pouze jedna kapsle - nejpříjemnější kolagen na užívání
 • Příznivá cena
 • Kombinace bioaktivních kolagenů, 6 aminokyselin a vitaminu C
 • Pro skvělou kondici kostí, kloubních chrupavek, imunity
 • Pro krásné vlasy, pružnou kůži a hladké nehty
ZÁPORY
 • Nic
GS Fit&Beauty Collagen

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0