DOPORUČUJI

Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi forte Terezia

Kapsle obsahují kombinaci hlívy ústřičné, rakytníkového oleje a reishi hub, jsou silné a při pravidelném užívají posilují imunitu a mají dobrý vliv na kardiovaskulární systém. Do článku jsem připravila recenzi na tento vynikající doplněk stravy.

DO E-SHOPU ♥
TEREZIA.EU: VÝHODNÉ CENY DÍKY VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU

♥ Pro registrované uživatele výrazně nižší ceny
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a dárky k nákupu (ve vybraných termínech)
♥ Rychlé dodání

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je hlíva ústřičná určena

Nenahraditelná kombinace hlívy ústřičné, rakytníkového oleje a reishi hub je určena pro osoby, které chtějí posílit imunitu. Doplněk stravy je možné užívat dlouhodobě po celý rok, nejlépe od podzimu do jara. Doplněk stravy je stoprocentně přírodní a kombinuje účinek dvou hub, který je navíc doplněn o účinek rakytníku řešetlákového. Hlíva ústřičná obsahuje celou sušenou houbu, u které jsou zachovány všechny aktivní látky. Má deklarovaný obsah betaglukanů. Doplněk stravy podpoří imunitní a kardiovaskulární systém (srdce a cévy). Málokterý doplněk stravy obsahuje takovouto kvalitní kombinaci látek.

DOPORUČENÍ: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let věku. Musí se uchovávat do 25 °C. Je zabalen v blistru a po vybalení z blistru by se měla tableta ihned zkonzumovat. Je vhodný pro celiaky. Není náhradou zdravého životního stylu a vyvážené pestré stravy.

Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi forte Terezia

Účinné látky

Hlíva ústřičná

Použitá hlíva ústřičná má deklarovaný obsah betaglukanů a vlákniny. Pochází z kontrolovaných českých pěstíren. Využity jsou všechny aktivní látky celé hlívy. Neobsahuje přímesi a konzervační látky. Hlíva ústřičná obsahuje beta 1,3 D glukany, stopové prvky (železo, jód, selen, draslík), vitamíny, proteiny, mastné kyseliny, vlákninu a steroly.

Rakytník řešetlákový

Rakytník podporuje správné fungování imunitního systému. Obsahuje vitamin C, vitamin A a organické kyseliny. Užívá se při virózách a podporuje imunitu. Rakytník prospívá zdraví pokožky, prospívá vyrovnanému trávení, podporuje správnou funkci krevního oběhu.

Reishi

Houba reishi (Lesklokorka lesklá) není chuťově vůbec dobrá, a proto se doporučuje konzumovat tuto houbu výhradně ve formě potravinových doplňků (nebo čaje, tablet, lihové tinktury). Má ze všech hub nejvíce léčivých látek, a tak je nazývána královnou hub. Obsahuje polysacharidy, imunoproteiny, triterpenoidy. Dále obsahuje germánium – stopový prvek, který si lidské tělo nedokáže samo vyrobit a musí jej získávat z doplňků stravy.

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi

Dávkování

Jedna kapsle se užívá 2x denně před jídlem. Kapsli můžete spolknout celou nebo její obsah můžete rozmíchat do jídla či do pití. Kapsle je možné užívat dlouhodobě.

Složení

Výživová složkaVe 2 kapslích% RVH
Betaglukan258,6 mg**

1 kapsle obsahuje 350 mg směsi [prášek sušené HLÍVY ÚSTŘIČNÉ (Pleurotus ostreatus), prášek sušené REISHI (Ganoderma lucidum) a RAKYTNÍKOVÝ OLEJ (Hippophae rhamnoides oil)] bez příměsí s obsahem 129,3 mg ß-glukanu ± 4,1 mg

Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi forte Terezia

Stručné hodnocení

Doplněk stravy s hlívou ústřičnou, reishi a rakytníkovým olejem skvěle podpoří imunitu. Doplněk stravy je vhodné užívat dlouhodobě. Účinky se plně začnou projevovat až po několika týdnech či měsících – u každého za odlišnou dobu. Skutečně funguje, nemocnost se sníží (vyzkoušeno a ověřeno). Hlívu ústřičnou+ reishi forte zakoupíte za dobrou cenu na Terezia.eu. V tomto e-shopu mají registrovaní zákazníci slevu na všechny produkty a zároveň zde můžete zakoupit cenově výhodná akční balení.

10 HODNOCENÍ
Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi forte Terezia

Doplněk stravy s hlívou ústřičnou a reishi při dlouhodobém užívání podpoří imunitu a posílí obranyschopnost organismu. Denně se užívají dvě kapsle. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 3 let věku.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Skvělý doplněk stravy
  • Vhodné pro dospělé i děti
  • Posiluje imunitu (menší nemocnost)
  • Denně se užívají dvě kapsle (srovnatelné nebo lepší užívání než u konkurenčních výrobků)
  • Jedinečná kombinace látek
  • 700 mg v denní dávce
ZÁPORY
  • Nelze koupit velké balení
Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0