DOPORUČUJI

Recenze: Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg 110 tablet

Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg kombinuje sílu vitamínu C a výhody šípků v jednom balení. Kapsle podpoří imunitní systém a zlepší celkový stav organismu. Do článku jsem připravila recenzi a také zajímavé informace o vitamínu C.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je vitamín C se šípky určen

Tento doplněk stravy je určený pro lidi, kteří chtějí posílit imunitní systém a podpořit jej zejména v podzimním a zimním období. Dostatečný přísun vitamínu C je důležitý zejména během náročných období, mezi které patří změna počasí, zvýšená fyzická aktivita či stres. Lidé, kteří jsou náchylní k nachlazení či infekcím, mohou profitovat z pravidelného užívání tohoto doplňku stravy. Vitamín C není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

Jaké jsou přínosy vitamínu C?

Vitamín C podpoří imunitní systém. Pomáhá aktivovat obranné buňky a zlepšuje funkci bílých krvinek, které bojují proti infekcím. Pravidelný přísun vitamínu C může snížit riziko nachlazení a zkrátit dobu trvání onemocnění. Vitamín C je silným antioxidantem, což znamená, že pomáhá neutralizovat volné radikály a chrání buňky před poškozením způsobeným oxidačním stresem. Oxidační stres může přispět k různým zdravotním problémům, včetně stárnutí a chronických onemocnění. Vitamín C je důležitý pro syntézu kolagenu, což je bílkovina důležitá pro zdraví kůže, vazivových tkání, kloubů a cév. Správná hladina kolagenu je nezbytná pro udržení pružnosti a síly těchto tkání. Podporuje hojení ran a regeneraci tkání tím, že stimuluje tvorbu nových buněk a kolagenu. To může urychlit proces zotavování po zraněních a chirurgických zákrocích. Kombinace vitamínu C s potravinami, které jsou bohaté na železo, zvyšuje vstřebávání tohoto důležitého minerálu. Správná hladina železa je důležitá pro tvorbu červených krvinek a prevenci anémie. Vitamín C je rozpustný ve vodě a v případě, že sníte vitamínu C velké množství, tělo jej bez vedlejších účinků vyloučí.

Recenze: Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg 110 tablet
Recenze: Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg 110 tablet

Účinné látky

Šípky, které jsou v kapslích obsažené, mají svou důležitou roli. Šípky jsou přirozeným zdrojem vitamínu C a dalších živin. Kombinace vitamínu C s extraktem ze šípků může posílit vstřebávání a účinnost vitamínu C.

Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg

Dávkování

Denně se užívá jedna tableta. Vitamíny jsou zabaleny v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem. Produkt je nutné skladovat na suchém a temném místě. Kapsle se dobře polykají.

Složení

Výživová složkaV denní dávce% RVH
Vitamín C1000 mg1250
Šípkový extrakt 4 : 130 mg**

Kyselina L-askorbová, extrakt ze šípků, polyvinylpyrrolidon, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC), protispékavá látka: strearan hořečnatý (E470b)
** RVH není stanoveno

Stručné hodnocení

Vitamín C Aporosa s šípky 1000 mg primárně podpoří imunitní systém. Pravidelný přísun vitamínu C může snížit riziko nachlazení a zkrátit dobu trvání onemocnění. Je důležitým antioxidantem, který pomáhá ochraňovat buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je klíčový pro zdravou kůži, dásně, klouby a cévy. Kombinace silného vitamínu C s přírodním extraktem ze šípků posílí účinky vitamínu C. Kvalitní koupíte za nízkou cenu na Pilulka.cz.

10 HODNOCENÍ
Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg

Vitamín C s šípkovým extraktem je vhodný jako doplněk stravy při nachlazení nebo během chřipkové sezóny. Pravidelný přísun vitamínu C může snížit riziko nachlazení a zkrátit dobu trvání onemocnění. Dostatek vitamínu C podporuje tvorbu kolagenu, léčbu ran a hojení tkání, podpoří imunitní systém a zlepšuje vstřebávání železa. Denně se užívá pouze jedna tableta a jedno balení vystačí téměř na čtyři měsíce.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Kvalitní doplněk stravy
  • Silný vitamin C s šípkovým extraktem
  • Denně se užívá pouze jedna tableta - balení vitamínu vydrží téměř čtyři měsíce.
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0