Recenze: Herbavia Probio Therapy

Probio Therapy Herbavia obsahuje směs  11 druhů živých kultur a prebiotik, která stimuluje imunitní systém a pomáhá udržovat zdravý trávicí aparát. V článku najdete podrobnou recenzi a hodnocení. Jak probiotika fungují a kdy je vhodné je používat?

OBSAH

HODNOCENÍ 9.8
Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Probio Therapy určena

Směs obsahuje 11 druhů živých kultur a prebiotika a je určena pro lidi, kteří chtějí povzbudit imunitní systém, celkovou i slizniční imunitu. Probiotika jsou vhodná pro zlepšení komfortu střevního prostředí a udržují zdravý trávicí aparát. Podpoří peristaltiku střev a potlačí výskyt patogenních mikroorganismů. Celkově podpoří správné a zdravé trávení, snižují plynatost a nadýmání. Vyzkoušeno. Skutečně fungují velmi dobře. V jednom balení je 60 kapslí.

Probiotika jsou důležitá při posilování imunity ve střevech. Střeva jsou domovem rozsáhlého a rozmanitého ekosystému mikroorganismů, který se nazývá střevní mikrobiom. Tento mikrobiom má významný vliv na imunitní systém, zejména díky přítomnosti probiotických bakterií. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které mají na naše zdravý příznivý účinek. Pomáhají udržovat rovnováhu střevního mikrobiomu a posilují imunitní odpověď ve střevech. Probiotika podporují tvorbu protilátek, zvyšují aktivitu přirozených obranných buněk a snižují zánětlivé procesy ve střevní sliznici. Pravidelná konzumace probiotik je spojována se snížením rizika vzniku infekcí, posílením imunitního systému a zlepšením celkového zdraví střev.

Recenze: Herbavia Probio Therapy
Recenze: Herbavia Probio Therapy

Obal a skladování

Kapsle jsou zabaleny ve skleněné lahvičce se šroubovacím uzávěrem. Při řádném uzavření víčka kapsle nenavlhnou a jsou chráněny před znehodnocením. Je však potřeba dodržovat teplotu skladování, která nesmí překročit 25 °C. V létě je vhodné uchovávat probiotika raději v chladnější místnosti nebo v lednici, pokud teploty v místnosti překračují 25 °C. Není vhodné uchovávat probiotika v mraze.

Herbavia Probio Therapy

Dávkování

1–2 kapsle (12–24 x 109 živé kultury) denně. Kapsle se užívají s jídlem a mají se dostatečně zapít. Probiotika je vhodné užívat při antibiotikách a bezprostředně po nich. Můžete je brát i dlouhodobě. Tento doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let věku, není určen pro těhotné a kojící ženy.

Recenze: Herbavia Probio Therapy
Recenze: Herbavia Probio Therapy

Složení

Výživová složkaV 1 kapsli% RVH
Inulin400 mg**
Živá kultura12 x 109**
Lactobacillus acidophilus20,2 mg**
Bifidobacterium lactis8,3 mg**
Lactobacillus rhamnosus3,7 mg**
Bifidobacterium breve2,8 mg**
Lactobacillus bulgaricus2,1 mg**
Lactobacillus plantarum2,1 mg**
Lactobacillus casei1,8 mg**
Lactococcus lactis1,8 mg**
Bifidobacterium bifidum1,2 mg**
Streptococcus thermophilus1,2 mg**
Lactobacillus paracasei0,8 mg**

Inulin, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis, Lactobacillus casei, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei, Stearan hořečnatý (plnidlo), želatinová kapsle
** RVH není stanovena

Stručné hodnocení

Probiotika jsou zabalena v pěkné skleněné lahvičce a pokud hledáte hezký dárek pro své blízké (maminku, babičku, tatínka, manžela nebo manželku), mohou být vynikajícím překvapením. Obsahují 11 druhů živých kultur a prebiotik v jedné kapsli, 12 x 109 živých kultur. Denně se doporučuje užívat 1-2 kapsle. Tato probiotika jsou vhodná pro dlouhodobé užívání a jsou vhodná také při a po antibiotikách. Podpoří správné a zdravé trávení, snižují plynatost a nadýmání. Skutečně skvěle fungují. Nevýhodou může být vyšší cena. Probio Therapy zakoupíte přímo od výrobce na Herbavia.cz.

9.8 HODNOCENÍ
Herbavia Probio Therapy

Velmi dobrá a kvalitní probiotika a prebiotika jsou určena pro každodenní a dlouhodobé užívání, i při antibiotikách. Denně se užívá 1 až 2 kapsle. Jedna kapsle obsahuje 12 x 109 živých kultur. Kapsle jsou zabaleny v hezké skleněné lahvičce a je nutné dodržet podmínky skladování do 25 °C. V jednom balení je 60 kapslí, a pokud budete užívat 1 kapsli denně, vydrží jedno balení na 2 měsíce. Pokud budete užívat 2 kapsle denně, vydrží jedno balení 1 měsíc.

Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Velmi kvalitní probiotika a prebiotika
  • Snižují nadýmání a plynatost velmi rychle.
  • Hezký obal (vhodné i jako dárek)
ZÁPORY
  • Cena
Herbavia Probio Therapy

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0