Literatura: O autorovi Mark Manson

Mark Manson je americký autor, známý svými inspirativními knihami a blogy zaměřenými na osobní rozvoj a životní filozofii. Narodil se a vyrůstal v Austinu, v Texasu ve Spojených státech amerických. Po ukončení střední školy se přestěhoval do Bostonu ve státě Massachusetts, kde v roce 2007 úspěšně absolvoval Bostonskou univerzitu.

Svou kariéru spisovatele začal v roce 2008, kdy založil svůj první blog, zaměřený na poradenství v oblasti randění. Poté v roce 2010 založil další blog, který poskytoval obecné životní rady pro muže. V roce 2013 přesunul svůj blog na markmanson.net, kde nadále sdílí své myšlenky a rady týkající se osobního rozvoje a filozofie života.

V roce 2011 vydal svou první knihu s názvem Ideál: Získejte ženu svých snů, která nabízí užitečné rady ohledně mezilidských vztahů a randění. Avšak průlomový moment nastal v roce 2016, kdy vydal svou druhou knihu s neobyčejným názvem Důmyslné umění, jak mít všechno u pr* * le. Tato kniha se stala okamžitým bestsellerem, a to nejen v USA, ale i po celém světě. Její přístup k životu a náhled na štěstí a osobní spokojenost získaly velkou popularitu. Stala se dlouhodobě nejprodávanější knihou New York Times v kategorii Rady, postupy a různé, a prodalo se více než 12 milionů kopií.

V roce 2019 vydal svou třetí knihu Všechno je v pr**li, která zase reflektuje jeho hluboké myšlenky a perspektivy na naději a její místo v našem životě. Tato kniha také okamžitě vystoupala na první místo žebříčku bestsellerů New York Times. Kromě svých vlastních knih, Mark Manson spolupracoval s hercem Willem Smithem na napsání jeho autobiografie, která vyšla v listopadu 2021. Mark Manson si získal obrovský počet čtenářů svými odvážnými myšlenkami, nekonvenčními názory a úprimným přístupem k životu. Jeho knihy a blogy inspirují a podněcují lidi k osobnímu růstu a hledání smyslu v chaotickém světě.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0