Recenze knihy: Vášeň (Geneva Lee) – 1.díl

Kniha Vášeň od Geneva Lee je první díl série Royal Saga, který čtenáře zavádí do života hlavní hrdinky Clary Bishopové. Clara právě ukončila studium na Oxfordu a nemá v plánu hledat nové vztahy. Přesto se nechá přemluvit svou kamarádkou Belle a účastní se promočního večírku. Tam se setká s tajemným a přitažlivým neznámým mužem, který ji políbí a zanechá v ní silný dojem. Brzy zjistí, že tento muž není nikdo jiný než princ Alexander z Cambridge, černá ovce královské rodiny a následník trůnu.

Kniha je psána poutavým způsobem a čtenáře vtahuje do světa Clary a Alexandra, kde se prolínají romantika, nebezpečí, sex a tajemství. Clara a Alexander mají temné minulosti a musí čelit tlaku paparazzi a očekávání královské rodiny. Jejich vzájemné pouto a vzrušující příběh vytvářejí zajímavý kontrast mezi láskou a nebezpečím.

Postavy jsou dobře vystavěné, ačkoliv může být na začátku trochu zvláštní, jak rychle se hlavní hrdinka zamiluje do tajemného neznámého. Avšak dá se pochopit, že náhodný polibek od prince jí zanechal silný dojem. Děj knihy je napínavý a plný očekávání, co se stane dál. Příběh Clary a Alexandra nabízí dostatek intrik, které budou čtenáře držet v napětí a těšit se na další dobrodružství v Royal Saga.

Více informací

Série: Královská sága
Žánr: Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno: 2022, Red
Originální název: Command Me, 2014
Překlad: Vratislav Kohout
Počet stran: 352
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-277-0174-2

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0