Recenze knihy: Chtíč (Geneva Lee) – 2.díl

Kniha Chtíč od Geneva Lee je třetím dílem série Royal Saga, který čtenáře opět vtahuje do světa Clary a Alexandera. Clary má zlomené srdce, protože se s Alexandrem rozešla kvůli tlaku královské rodiny a nedostatečnému veřejnému přihlášení prince k ní. Avšak překvapivé zjištění jí ukáže, že Alexander ji stále miluje a že není žádná jiná žena v jeho životě.

Kniha je psána čtivým způsobem a čtenáře vtahuje do děje. Příběh Clary a Alexandera nabízí spoustu peripetií, intrik a skandálů, které je nutí čelit nátlaku královské rodiny a osobním výzvám. Tato kniha opět obsahuje erotické scény, které jsou pro sérii Royal Saga charakteristické. I když nabízí napínavé momenty a poutavý příběh, někteří čtenáři mohou mít pocit, že něco chybí nebo některé prvky přebývají. Některým čtenářům může vadit vyšší počet erotických scén, které jsou součástí příběhu.

Chtíč je čtivým pokračováním série, které nabízí další dobrodružství Clary a Alexandera. Pokud jste si oblíbili předchozí díly a máte rádi romantické knihy s erotickým podtextem, tato kniha vás zaujme a pobaví.

Více informací

Série: Královská sága
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2022, Red
Originální název: Conquer Me, 2014
Počet stran: 270
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-0175-9

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0