DOPORUČUJI

Recenze: SKINNY Collagen premium

SKINNY Collagen premium je určen zejména pro ženy, které ocení nejen jeho nádherné dárkové balení, ale také praktické dávkování formou jednotlivých sáčků a přidané vitamíny. Výhodou je absence nepříjemné chuti a zápachu. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi na tento vynikající kolagen.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Chuť
10

Pro koho je SKINNY Collagen určen

SKINNY Collagen pomáhá zlepšit pružnost pokožky a redukuje vrásky. Preventivně působí proti známkám stárnutí. Překvapilo mě, že je kolagen bez chuti a bez zápachu. Můžete jej přidat do nápoje nebo do jídla. Kolagen se rychle vstřebává. Ocení jej ženy, které se starají o svůj vzhled a chtějí zmírnit známky stárnutí, posílit pokožku celého těla, kvalitu vlasů a nehtů. Tento kolagen je vhodný pro všechny, kteří užívají pravidelně rybí kolagen, ale z důvodu nepříjemné chuti jim nevyhovuje.

Výhody SKINNY kolagenu:

 1. Zpevnění a zvýšení pružnosti pokožky na celém těle
 2. Snížení viditelnosti vrásek během 8 týdnů
 3. Zlepšení zdraví nehtů
 4. Redukce celulitidy
 5. Prevence známek stárnutí
 6. Snadné užívání
 7. Podpora vědeckými studiemi

SKINNY Collagen je výjimečný díky své vstřebatelnosti, která umožňuje účinnost při nižších dávkách kolagenu. Jeho kvalita spočívá v použití kolagenu Verisol ® obohaceného o důležité vitamíny a minerální látky. Tento kolagen prošel klinickými testy a je podložen výsledky vědeckých studií. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen a vitamíny B3, C, B2 a zinek, které přispívají nejen ke zdravé pokožce, ale i k celkovému zdraví imunitního systému.

Recenze: SKINNY Collagen premium
Recenze: SKINNY Collagen premium

Účinné látky

Kolagen

Kolagen je základním stavebním prvkem kůže. SKINNY Collagen může podpořit aktivitu kolagenu v pokožce a působí proti ztrátě kolagenního extracelulárního matrixu zevnitř. Osoby, které užívají přírodní bioaktivní kolagenové peptidy obsažené v SKINNY Collagen, mohou zaznamenat výrazně pevnější a jemnější kůži s menším množstvím vrásek. Pozitivně ovlivňuje povrch kůže, snižuje celulitidu a podporuje rychlejší růst nehtů a zlepšení jejich kvality. SKINNY Collagen působí na metabolismus kolagenu v pokožce, na rozdíl od lokálních krémů proti vráskám, které se zaměřují pouze na určitou oblast.

Biotin

Biotin podporuje zdravé a pevné nehty, brání šednutí vlasů, snižuje jejich nadměrné vypadávání. Patří do skupiny vitaminů B a má vliv na normální funkci nervové soustavy. Pomáhá také trávit tuky, cukry a bílkoviny, což přispívá ke zvýšení energetického metabolismu.

Recenze: SKINNY Collagen premium
Recenze: SKINNY Collagen premium

Vitamin B3

Vitamin B3 podporuje správný energetický metabolismus, což umožňuje tělu získávat energii z přijatých látek. Navíc pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Má vliv na psychickou stabilitu, funkci nervového systému, regulaci hladiny krevního cukru, zdravou kůži, mozek a nervové buňky. Také může zmírňovat stavy úzkosti, nespavosti a deprese.

Vitamin C

Vitamin C (kyselina askorbová) podporuje tvorbu kolagenu, což ovlivňuje stav cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Taktéž má vliv na energetický metabolismus, funkci nervové soustavy, psychiku a imunitní systém. Chrání buňky před oxidačním stresem a snižuje únavu.

Vitamin B2

Vitamin B2 (riboflavin) podporuje metabolismus sacharidů, bílkovin a tuků. Posiluje tvorbu nových buněk, podporuje metabolickou výměnu tuků a bílkovin.

Zinek

Zinek podporuje metabolismus cukrů, bílkovin, hormonů a vitamínů. Působí jako antioxidant chránící buňky před volnými radikály. Je důležitý pro udržení normální koncentrace vitamínu A v krvi a podporuje růst a dělení buněk. Má vliv na zdravou pleť.

Recenze: SKINNY Collagen premium
Recenze: SKINNY Collagen premium

Dávkování

Denně se užívá jeden sáček. Kolagen rozpustíte v nápoji, vodě nebo jej přimícháte do jídla.

SKINNY Collagen premium

Složení

Hydrolyzovaný kolagen, Biotin 98% 7,5 ug, B3 99,75 %, vitamin C, b2 99% 0,210 mg, zinek glutonate Usp 12,9-13,56%

Stručné hodnocení

Skinny kolagen je vyroben v České republice. Díky praktickému balení vydrží kolagen čerstvý dva roky od data výroby. Snadno se rozpouští ve vodě. Nemá žádnou chuť ani vůni, a tak jej bez problémů můžete vypít (na rozdíl od některých aromatických rybích kolagenů). Obsahuje přidané vitamíny, které podpoří zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Skvělý produkt, který se vyrovná světově známým značkovým kolagenům. Avšak uživateli nabídne vyšší komfort a lepší kvalitu za nižší cenu. Kolagen koupíte přímo na Skinny.cz. Vhodné je užívat kolagen pravidelně a dlouhodobě.

10 HODNOCENÍ
SKINNY Collagen premium

Vynikající a kvalitní kolagen nemá nepříjemnou chuť a nezapáchá. Můžete jej vypít samotný rozmíchaný ve vodě, nebo jej lze přidat do jídla. Kolagen je zabalen v malých sáčcích, a tak si zachová svou čerstvost. Denně se užívá jeden sáček. Pečuje o pokožku celého těla, snižuje celulitidu, zajistí pevnější a hladší pokožku.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Chuť
10
KLADY
 • Kvalitní kolagen
 • Nemá žádnou chuť ani vůni.
 • Dobře se rozpouští a bez potíží jej můžete vypít (nesmrdí).
 • Zabalen jednotlivě v malých sáčcích.
 • Sáček obsahuje hydrolyzovaný kolagen a vitamíny B3, C, B2 a zinek.
 • Zvláštní kolagen - jeho vstřebatelnost je velmi vysoká.
 • Vyrovná se světoznámým značkám.
ZÁPORY
 • Vyšší cena (můžete pořídit multipack za lepší cenu)
SKINNY Collagen premium

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0