Recenze: Preventan Komplex D3 1000 IU 120 tablet

Doplněk stravy Preventan Komplex D3 1000 IU skvěle podpoří imunitu v podzimních a zimních měsících. Užívá se pravidelně a dlouhodobě. Do článku jsem připravila recenzi na Preventan s vitamínem D3 (po roce užívání).

Preventan Komplex D3 1000 IU 120 tablet

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Jak funguje
10

K čemu se Preventan užívá

Tento doplněk stravy s vitamínem D3 je vhodný na podporu imunity. Doplněk stravy obsahuje silnou kombinaci pro podporu imunity dospělých. Preventan Komplex s vitaminem D3 obsahuje aktivní látky ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy). Dále je obohacen o zinek, selen, thiamin a vitaminy C a D3, které jsou zásadní pro zdravý imunitní systém. Tablety se cucají a mají jahodovou příchuť, i když jsou trošku kyselejší. Tablety jsou určeny pro pravidelné a dlouhodobé užívaní, jsou slazeny stévií, což je přírodní sladidlo ze stejnojmenné rostliny.

Hlavní složky

Mezi hlavní složky Preventanu patří vitamin C, který pomáhá snížit únavu a vyčerpání. Vitamin D3, selen a zinek podpoří správnou funkci imunitního systému. Navíc zinek a selen působí jako antioxidanty a přispívají  k ochraně buněk před oxidačním stresem. Thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální psychické a nervové činnosti a k činnosti srdce.

Zkušenosti s Preventanem s vitaminem D3

Preventan skutečně funguje. Již po několika týdnech je znát mírné posílení imunity – zmizí podzimní nachlazení i rýma. Imunitní systém se postupně posiluje a je odolnější vůči virům. Užívám pravidelně vždy jednu tabletu denně – i přes léto. Pokud Preventan koupíte ve velkém balení 120 tablet, nevyjde jedna dávka draze (cca 4-5 Kč). Chuť vitaminu je spíše kyselejší, ale na to se dá dobře zvyknout.

Recenze: Preventan Komplex D3 1000 IU 120 tablet
Recenze: Preventan Komplex D3 1000 IU 120 tablet

Složení

ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) 2 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová 97%) 206,6 mg (258 % RHP), vitamin D3 1000 IU 25 µg (500 % RHP), zinek 15 mg (150 % RHP), thiamin (vitamin B1) 1,1 mg (100 % RHP), selen 30 µg (55 % RHP) v jedné tabletě.

Sorbitol, kyselina L-askorbová 97%, xylitol, inulin, citrát zinečnatý dihydrát, potahová látka transparentní: (HPMC-6, HPMC-3, glycerin, hydroxypropylcelulóza), cholekalciferol, protispékavá látka: stearan hořečnatý, sladidlo: stévie sladká, aroma jahoda,ProteQuine®, thiamin HCI, seleničitan sodný pentahydrát, sukralóza, kyselina citronová.

Kde Preventan koupit

Preventan v akci nebo ve slevě koupíte v e-shopu Lekarna.cz, kde na Preventan bývají pravidelné slevy a akce.

Stručné hodnocení

Preventan je vynikající doplněk stravy, který při pravidelném a dlouhodobém užívání podpoří imunitu. Obsahuje Vitamin D3 v dostatečně silné dávce, dále je v jedné tabletě dostatečné množství vitaminu C, selen, thiamin a zinek. Preventan koupíte v akci nebo ve slevě na Lekarna.cz.

10 HODNOCENÍ
Preventan Komplex D3 1000 IU 120 tablet

Preventan je vynikající doplněk stravy, který není drahý a skutečně výborně funguje. Při dlouhodobém užívání podpoří imunitu a posílí obranyschopnost organismu. Funguje - zajistí nižší nemocnost a lepší odolnost vůči virům.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Funguje (zkoušeno přes rok - jsem méně nemocná).
  • Poctivé složení - obsahuje vitamin C, selen, thiamin a zinek
  • Vysoká dávka vitaminu D3
  • ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny)
ZÁPORY
  • Nic

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0