Recenze knihy: Zachraň nás (Mona Kasten) – 3.díl

Zachraň nás je závěrečnou částí úspěšné trilogie od Mony Kasten, která čtenáře opět zavádí do světa prestižní školy Maxton Hall a sleduje osudy hlavních postav, Ruby a Jamese, ale také dalších párových vztahů mezi Lýdie a Grahamem, Ember a Wrenem a Keshem a Alistairem. Kniha čtenáře okamžitě vtahuje do děje a nedá mu vydechnout. Napětí a dramatické momenty jsou neodmyslitelnou součástí tohoto příběhu. Zatímco Ruby a James procházejí novými zkouškami svého vztahu, další postavy také čelí svým vlastním výzvám a zápasí s osudem.

Jedním z pozitivních bodů je skvělý vývoj vedlejších postav, který jim přidává hloubky a více čtenáře vtahuje do jejich příběhů. Ember a Wren, Lýdie a Graham a další přinášejí do děje zajímavé zvraty a emoce, které přidávají na hodnotě celé série. Dalším silným bodem je romantický vztah mezi Ruby a Jamesem, který je popsán jako intimní a zakládající se na důvěře. Čtenáři si oblíbí jejich chemii a přátelství, které je udržovalo po boku i v nejtěžších chvílích. Zaměření na vedlejší postavy je fascinující, a v některých případech by jim autorka mohla věnovat ještě více prostoru. Nicméně všechny nitky příběhu se nakonec spojí dohromady a dávají smysl.

Celkově se jedná o poutavou a emocionální závěrečnou knihu trilogie, která dokáže čtenáře vtáhnout do děje a zajistit napínavé a dojemné okamžiky.

Více informací

Série: Maxton Hall
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2022, Red
Originální název: Save Us, 2018
Překlad: Nora Nimrichtrová
Počet stran: 304
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem
ISBN: 978-80-7642-942-0

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0