Recenze: Galmed Omega-3 rybí olej forte 60 tobolek

Rybí tuk by měl být nepostradatelnou součástí jídelníčku, avšak ne vždy je snadné jej konzumovat doporučené množství. Do článku jsem připravila recenzi na doplněk stravy s rybím tukem.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Omega-3 rybí olej forte určen

Galmed Omega-3 rybí olej forte je ideálním doplňkem stravy pro ty, kteří chtějí doplnit dostatečný přísun Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA do svého jídelníčku. Doplněk stravy je vhodný pro dospělé a děti od tří let, kteří chtějí podpořit své celkové zdraví a tělesné funkce. Užívání rybího tuku v potravinových doplňcích je vhodné především pro lidi, kteří nemají dostatečný příjem omega-3 mastných kyselin ze stravy. Galmed Omega-3 rybí olej forte můžete zakoupit v cenově výhodném balení, a tak denní dávka vyjde na 2 až 3 Kč.

Recenze: Galmed Omega-3 rybí olej forte 60 tobolek
Recenze: Galmed Omega-3 rybí olej forte 60 tobolek

Proč je vhodné užívat doplňky stravy s rybím tukem

Rybí tuk je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které jsou pro lidský organismus nezbytné. Omega-3 mastné kyseliny mají řadu příznivých účinků na zdraví, včetně:

 • Snížení rizika srdečních onemocnění
 • Snížení rizika mozkových onemocnění
 • Zlepšení nálady a kognitivních funkcí
 • Zlepšení zdraví kloubů
 • Zlepšení zdraví zraku

Doporučené dávkování rybího tuku v potravinových doplňcích se liší v závislosti na věku a celkovém zdravotním stavu. Obecně se doporučuje užívat 250-500 mg omega-3 mastných kyselin denně.

Galmed Omega-3 rybí olej forte

Dávkování

Doporučené dávkování Galmed Omega-3 rybího oleje forte je 1-3 tobolky denně. Pro dosažení příznivého účinku by měl být denní příjem alespoň 250 mg EPA a DHA.

Složení

1 tobolka obsahuje: 1000 mg rybí olej (z toho EPA 180 mg, DHA 120 mg), želatina, zvlhčující látka (glycerin), D-alfa tokoferol (Vitamin E 5mg)

Stručné hodnocení

Galmed Omega-3 rybí olej forte je kvalitním zdrojem Omega-3 mastných kyselin, které jsou důležité pro zdraví srdce, mozkové funkce. Tobolky jsou poměrně velké, ale polykají se dobře. Denně se užívají maximálně 3 tablety (stačí i 2). Velkou výhodou je příznivá cena. V akci nebo ve slevě vyjde rybí olej v kapslích cenově výhodně. V porovnání s konkurencí je velmi levný – pokud koupíte multipack. Multipack vychází dobře na Alza.cz.

10 HODNOCENÍ
Galmed Omega-3 rybí olej forte

Galmed Omega-3 rybí olej forte je skvělým doplňkem stravy pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví a podpořit tělesné funkce. Díky výhodám rybího tuku a snadnému dávkování je to výborná volba pro každého, kdo hledá spolehlivý způsob, jak získat Omega-3 mastné kyseliny do svého jídelníčku. Velkou výhodou je nízká cena a velmi dobrá kvalita. Jedno balení vydrží měsíc (pokud užíváte 2 kapsle denně) nebo 20 dní (pokud užíváte 3 kapsle denně).

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Výborný poměr ceny a kvality (kvalitní a levný produkt)
 • Jedno balení vydrží 1 měsíc (nebo 20 dní).
 • Pohodlné užívání bez pachutě rybiny.
 • Nízká cena
ZÁPORY
 • Vetší kapsle
Galmed Omega-3 rybí olej forte

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0