Recenze knihy: Děsy Leigh Harkerové (Darcy Coates) – 9.díl


Děsy Leigh Harkerové je mrazivý příběh od autorky Darcy Coates, která je známá svými horory. Hlavní hrdinkou je Leigh, která našla útočiště v tichém domě na zapomenuté uličce po dobu více než deset let. Nicméně, náhle se začnou dít podivné věci. Záclony se samy rozhrnují, rádio se samo zapíná a vypíná, a ve stínu dveří její ložnice se objevuje temná postava, která ji pozoruje a čeká, až poleví a usne.

Leigh je odhodlaná neopustit svůj domov, a proto se snaží najít odpovědi na tajemné jevy. Každý krok ji však nutí čelit něčemu děsivějšímu, než si kdy dokázala představit. Uvězněná v domu stínem objevuje nebezpečná tajemství, která ji děsí a přináší pocit, že už nikdy neuteče.

Kniha je napsána odlišným stylem než předchozí díla autorky, což může na začátku čtenáře trochu zaskočit. Ale jakmile se do děje dostanete, začne vám vše dávat smysl. Příběh vás vtáhne do tajemného světa domu, který skrývá nebezpečné tajemství. Hlavní postava Leigh postupně získává na hloubce a zajímavosti. Ostatní postavy jsou také zajímavě vykreslené, ať už se jedná o podivnou temnou postavu, která ji pronásleduje, nebo o druhou hlavní postavu s jejími vlastními problémy.

Kniha je fascinující a napínavá. Na začátku čtení vyžaduje trochu trpělivosti, ale odmění vás strhujícím dějem a tajemstvím. Je to další úspěšný přírůstek do série mrazivých hororů od Darcy Coates. Pokud máte rádi temné příběhy plné tajemství a děsu, rozhodně si tuto knihu nenechte ujít.

Více informací

Série: Strašidelné domy
Žánr: Literatura světová, Horory
Vydáno: 2023, Fobos
Originální název: The Haunting of Leigh Harker, 2021
Počet stran: 336
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-1347-9

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

Strašidelné domy

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0