Přírodní svíčky Rozvoněno: Zkušenosti, recenze a jak voní

Svíčky značky Rozvoněno mě zaujaly na první pohled – svým konceptem, kvalitou i cenou. Do článku jsem připravila recenzi na tyto voňavé poklady.

OBSAH

HODNOCENÍ 9.6
Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Vlastnosti (vůně, hustota, množství dávkování)
9
Ekologie
10

O svíčkách Rozvoněno

Svíčky značky Rozvoněno jsou vyrobeny v České republice a pochází z malé rodinné firmy. Ingredience, které byly použity na výrobu svíček jsou 100 % přírodní. Svíčky jsou vyrobeny z kokosového a sójového oleje. Svíčky jsou vyráběny ručně na Jižní Moravě a každá svíčka je jedinečná a originální. Svíčka je odlitá do skleničky se zlatavým víčkem. Je opatřená krásnou etiketou, která ladí v duchu celé značky Rozvoněno.

Jak používat tyto přírodní svíčky? Svíčka by měla hořet déle než půl hodiny, aby se vosk roztavil a svíčka stihla provonět místnost. Ideální doba hoření je 2 hodiny. Zároveň by svíčka neměla hořet déle než 4 hodiny. Pokud svíčka hoří déle, vosk se hodně rozpálí a svíčka ubývá příliš rychle. Celková doba hoření (při dodržení tohoto postupu) je až 25 hodin. Přírodní svíčky vydrží hořet déle než parafínové svíčky. Pře zapálením raději zkontrolujte délku knotu, která by měla být 3-5 mm. Pokud je knot příliš dlouhý, může svíčka hořet rychleji. Proto knot raději zastřihněte.

Přírodní svíčky Rozvoněno: Zkušenosti, recenze a jak voní
Přírodní svíčky Rozvoněno: Zkušenosti, recenze a jak voní

Do svíček Rozvoněno je přidáván krásně voňavý éterický olej. Svíčka má objem 130 ml a použitou nádobu můžete recyklovat v kontejneru na sklo nebo ji můžete vyčistit a na něco použít (můžete si vyrobit svou vlastní svíčku nebo do skleničky můžete uložit nějakou drobnost).

Rozvoněno

Bezpečnost a manipulace se svíčkami

 • Když se svíčka rozpálí, je nádoba se svíčkou horká. Proto je vhodné umístit svíčku na nehořlavou podložku.
 • Svíčku nedávejte blízko dětí nebo domácích zvířat.
 • Pokud je svíčka zapálená, raději na ni nesahejte. Sklenička může být opravdu velmi teplá.
 • Svíčku vždy postavte na rovný pevný povrch.
 • Raději nezapalujte více svíček najednou.

Druhy svíček Rozvoněno

Výběr je opravdu velmi široký. Nejvíce se nabízí zapálit tyto nádherné a voňavé svíčky na Vánoce, kdy si můžete od značky Rozvoněno pořídit přírodní adventní svíčky z včelího vosku nebo krásné voňavé svíčky, které podtrhnou vánoční atmosféru. Je krásným dárkem k Vánocům, k narozeninám nebo jen tak pro potěšení. Vydrží hořet dlouhé hodiny, ale raději se při používání řiďte návodem, který je napsaný na etiketě. Vyzkoušet můžete například Vánoční zázrak, který voní nádherně po perníčkách. Dále můžete zkusit Zimní náladu nebo Betlémskou záři.

Přírodní svíčky Rozvoněno: Zkušenosti, recenze a jak voní
Přírodní svíčky Rozvoněno: Zkušenosti, recenze a jak voní

Jestli hledáte svěží jemnou svíčku na jaro, můžete zkusit Jarní probuzení nebo svíčku s názvem Hodně štěstí. Mezi krásné květinové vůně patří levandulová svíčka V říši snů nebo svíčka Symfonie pocitů. Svíčka je také krásným dárkem pro maminku, babičku nebo pro paní učitelku. Všechny uvedené jistě potěší a vybírat můžete z několika různých druhů – například Jedinečná maminka s geránií a pomerančem. Jedinečná – tato svíčka v sobě skloubí geránii a palmovou růži a voní krásně (mám ji doma).

V létě vás potěší svíčka s názvem Sbohem komáři, která může odpudit tyto protivné tvory a pokud hledáte svíčku bez vůně, podívejte se po označení Neobyčejná. Od Rozvoněno můžete pořídit také vonné oleje a osvěžovače vzduchu.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Kde svíčky koupit?

Svíčky Rozvoněno jsem sehnala na Econea.cz, kde byly za dobrou cenu (zrovna na ně byla sleva) a navíc v tomto e-shopu měli velký výběr vůní. Vzala jsem si jich hned pět různých druhů a všechny se mi moc líbily. Jediné, co mě mrzí je, že jsem si těchto svíček měla koupit vícero, ale hned při dalším nákupu to napravím. 🙂

9.6 HODNOCENÍ
Svíčky Rozvoněno

Nádherné a přírodní svíčky Rozvoněno mají původ v České republice, na Jižní Moravě. Svíčky krásně a jemně voní, vydrží hořet dlouho. Neobsahují žádné chemické látky a jsou vyrobeny z kokosového a sójového oleje, ovoněny jsou esenciálními oleji.

Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Vlastnosti (vůně, hustota, množství dávkování)
9
Ekologie
10
KLADY
 • Krásně voní
 • Přírodní složení
 • Dobrá cena
 • Hodně druhů vůní
 • Vše 100 % přírodní
 • Vyrobeno v České republice
 • Ruční výroba
 • Krásný dárek i dekorace do bytu
ZÁPORY
 • Nic
Rozvoněno

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0