Test přírodních deodorantů: Jaký skutečně funguje?

Vyberte si kvalitní přírodní deodoranty bez obsahu škodlivých látek. V článku najdete tipy na přírodní deodoranty (vše vyzkoušeno) a také užitečné informace o tom, proč vyměnit klasické deodoranty za přírodní.

OBSAH

TOP 6 přírodních deodorantů

Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa TOP PRODUKT

Krásně voní po růžích
BEZSODÝ

Ben & Anna Tuhý deodorant Sensitive – Citrón a limetka TOP PRODUKT

Výborný poměr ceny a kvality
BEZSODÝ

Kvitok Tuhý deodorant Bylinkové opojení TOP PRODUKT

Krásná levandulová vůně
BEZSODÝ

Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO

Praktické balení, jemná vůně
BEZSODÝ

V dnešní době se stále více lidí zajímá o přírodní a ekologické alternativy k běžným výrobkům. Tradiční deodoranty obsahují často chemické látky a hliník, které mohou mít negativní vliv na naše tělo a životní prostředí. Přírodní deodoranty nabízejí účinnou ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí i pokožce. Výše najdete šest vynikajících tuhých deodorantů. Všechny uvedené deodoranty obstály v testu výborně. Zamezí nepříjemnému zápachu, avšak nezamezují pocení. Tuhý deodorant Kvitok krásně voní a můžete jej zakoupit v několika různých vůních. Deodorant neobsahuje jedlou sodu, dobře se vysouvá z tuby. Tuhý deodorant Ben&Anna s označením “sensitive” neobsahuje jedlou sodu a velmi jemně voní. Zamezí nepříjemnému zápachu, tuba vydrží celý měsíc, což bylo velké překvapení vzhledem k velikosti balení. Za zmínku stojí deodorant Eco Cosmetics, který se snadno používá, hezky a příjemně voní, zamezí nepříjemnému zápachu. Deodorant vydrží přibližně měsíc a půl. Je vhodné jej vypotřebovat do této doby, protože po 2 měsících od otevření může začít mírně vysychat.

Co jsou přírodní deodoranty?

Přírodní deodoranty jsou vyrobené z přírodních a organických surovin, které pomáhají neutralizovat zápach potu a udržovat pocit svěžesti po celý den. Tyto deodoranty často obsahují rostlinné extrakty, éterické oleje a minerály, které mají přírodní antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti. Díky tomu dokáží redukovat množení bakterií na kůži, a tím potlačují zápach. Přírodní deodoranty bývají ve formě krémů, tyčinek nebo s kuličkou. V závislosti na značce a složení se mohou lišit vůní, konzistencí a trvanlivostí. Některé přírodní deodoranty jsou vhodné pro citlivou pokožku a mohou pomoci redukovat podráždění po holení.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Přínosy přírodních deodorantů

  1. Bez škodlivých chemikálií: Tradiční deodoranty mohou obsahovat aluminiové soli, parabeny a ftaláty, které mohou být spojeny s různými zdravotními problémy. Přírodní deodoranty jsou vyrobeny z organických a přírodních složek, což znamená, že neobsahují škodlivé chemikálie.
  2. Méně podrážděná kůže: Někteří lidé mají citlivou pokožku, která může negativně reagovat na určité chemikálie. Přírodní deodoranty jsou šetrnější k pokožce a mohou pomoci minimalizovat podráždění.
  3. Přírodní vůně: Mnoho přírodních deodorantů používá éterické oleje. Užijete si svěžest s vůní rostlin a bylin, místo syntetických vůní používaných v běžných deodorantech.
  4. Šetrné k životnímu prostředí: Tradiční deodoranty mohou obsahovat nejen škodlivé látky, ale také neekologické složky, které mohou poškozovat životní prostředí. Přírodní deodoranty se snaží minimalizovat negativní dopad na planetu používáním obnovitelných zdrojů a biologicky rozložitelných obalů.

Jak vybrat správný přírodní deodorant?

Některé deodoranty mohou být vhodnější pro citlivou pokožku (označeny jako sensitive či bezsodé). Jiné obsahují jedlou sodu, která pohlcuje zápach, bývají cenově výhodnější. Bezsodé deodoranty jsou vhodné i po holení, neštípou a nepálí. Fungují srovnatelně s deodoranty, které obsahují jedlou sodu. Velký výběr přírodních deodorantů najdete na Econea.cz.

Držím vám palce. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ŠTÍTKY

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0