Recenze knihy: Zvrhlý král (Rina Kent) – 1.díl


Kniha Zvrhlý král od Riny Kent je prvním dílem v sérii Royal Elite a představuje čtenářům temnou romantiku plnou intrik a emocí. Hlavní hrdinka Elsa se dostane na školu Royal Elite s jednoduchým plánem – dokončit studium a dostat se na vysněnou univerzitu. Avšak všechno se změní ve chvíli, kdy uvidí krále školy, Aidena Kinga. Jediný pohled od něj a její plán se rozpadne, když Aiden vysloví slova, která jí promění život v chaos. Jeho temné myšlenky a černé srdce ji strhávají do nebezpečného vztahu, kde touha a nenávist jdou ruku v ruce.

Aiden King není žádný hrdina, ale spíše zvrhlý král, který si vychutnává moc a kontrolovaní ostatních. Je majetnický a drsný, což některým čtenářům může být nepříjemné. Nicméně, právě toto temné a komplikované prostředí je základem pro zajímavý a strhující příběh.

Kniha je psána poutavě a strhujícím stylem, který čtenáře vtahuje do světa Royal Elite School. Příběh je plný intrik a konfliktů, a čtenáři jsou vtaženi do napínavého souboje mezi Elsou a Aidenem. I když žánr temných romancí nemusí sedět každému, tato kniha nabízí dobře napsanou a poutavou příběhovou linii, která láká na další pokračování.

Příběh je plný emocí, vášně a dramatických momentů, což činí z knihy zajímavé čtení pro fanoušky temných romancí. Pokud máte rádi vztahy plné napětí a kontroverzních situací, tato kniha je přesně pro vás. Zvrhlý král je dobře napsanou a strhující temnou romancí, která láká čtenáře na další díly série.

Více informací

Série: Královská elita
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2022, Red
Originální název: Deviant King, 2019
Překlad: Šárka Králíková
Počet stran: 376
Jazyk vydání: český
Ilustrace/foto: Zhivko Petrov
Autor obálky: Zhivko P. Petrov
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-277-0468-2

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0