Recenze knihy: Láska (Geneva Lee) – 3.díl

Kniha Láska od Geneva Lee je třetím dílem série Royal Saga, který čtenáře opět vtahuje do světa Clary a Alexandera. Tentokrát se blíží svatba století, ale s ní také přicházejí skandály, lži a hrozba temnoty, která může ohrozit jejich šťastný vztah. Příběh Clary a Alexandera je napínavý a emocionálně nabitý. Clary je podmaněna Alexanderovou dominancí a nachází ve svém partnerovi nejen lásku, ale také vlastní sílu. Společně prošli mnoha výzvami, ale nyní jim hrozí temná stránka života, která by mohla ohrozit jejich štěstí.

Kniha je napsána poutavě a čtenáře vtahuje do děje. Obsahuje i erotické scény, které jsou charakteristické pro sérii Royal Saga. Pokud vás tento žánr oslovuje, kniha vám poskytne skvělý oddychový zážitek. Je však třeba mít na paměti, že obsahuje určité erotické prvky a je vhodná pro čtenáře starší 18 let.

Kniha Láska je dobře napsaným třetím dílem série, který přináší další rozuzlení do příběhu Clary a Alexandera. Pokud jste si oblíbili předchozí díly a máte rádi romantické knihy s erotickým podtextem, tato kniha je pro vás ideální volbou.

Více informací

Série: Královská sága
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2023, Red
Originální název: Love / Crown Me, 2015
Počet stran: 272
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0