Recenze knihy: Taju pro tebe (J. T. Geissinger) – 2.díl

Taju pro tebe od J. T. Geissinger je osvěžující a zábavnou romantickou knihou, která nabízí skvělé vtipné momenty a zajímavé postavy. Příběh se zaměřuje na Joellen Bixbyovou, která je nespolečenská a má nízké sebevědomí, a na Cameron McGregora, notorického playboye a kapitána skotského rugbyového týmu. Autorka do příběhu vložila zajímavý problém, který je v dnešní společnosti často aktuální – nespokojenost sama se sebou a se svou postavou. Toto téma je v knize vkusně zakomponováno a přináší hloubku do charakteru hlavní hrdinky, Joellen. Díky Cameronovi získává Joellen novou dávku sebevědomí a postupně se rozvíjí. Camerona si čtenáři zamilují díky jeho zábavné a přívětivé povaze.

Romantická linka mezi Joellen a Cameronem je bohatá na chemii a jiskření. Jejich vzájemná přitažlivost je dobře vykreslená a čtenáři mohou věřit v jejich citový vývoj. I když má kniha skvělou a zábavnou atmosféru, některým čtenářům možná může vadit zvolená kombinace věku hlavních postav. Joellen je hodně přes třicet let, zatímco Cameronovi je necelých 30. To může vyvolat dojem, že Joellen by se za svého věku mohla chovat více zkušeně a sebejistě, než jak to v knize někdy vypadá.

Kniha je dobře napsaná a zaručuje zábavné a odpočinkové čtení. Autorka J. T. Geissinger umí do svých příběhů vložit správnou dávku humoru a emotivnosti, což činí tuto knihu poutavou volbou pro milovníky romantiky. Příběh je také dobře koncipovaný, a i když je součástí série, lze si ho užít samostatně.

Více informací

Série: Vzplanutí
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2021, Red
Originální název: Melt for You, 2018
Překlad: Blažena Kukulišová
Počet stran: 336
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-7642-912-3

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0