Recenze knihy: Až ti budu nablízku (Bianca Iosivoni) – 2.díl

Kniha Až ti budu nablízku od autorky Bianci Iosivoni je dojemný a poutavý příběh o lásce, naději a odvaze. Hlavní hrdinkou je Teagan, která touží uniknout ze svého rodného města a osvobodit se z područí svého otce, který jí chce určovat život. Jejím snem je studovat na vysněné univerzitě obor designu počítačových her. Aby si na to mohla naspořit, streamuje živě videohry po nocích. Je v tom tak šikovná, že dokáže porazit i populárního YouTubera a gamera Parkera. Ten se začne zajímat o neznámou hráčku, která ho porazila, a začnou spolu komunikovat na chatech a pomocí textových zpráv.

Mezi Teagan a Parkerem vzniká silné pouto, ačkoliv jsou od sebe odděleni tisíci mil. Oba prožívají komplikovanou situaci, protože Teagan má za sebou spoustu zklamání a zrady a Parkera trápí city, které k ní přicházejí právě v nevhodnou chvíli. Přesto se mezi nimi rozvíjí vzájemná přitažlivost, kterou nejsou schopni ignorovat. Autorčina schopnost vykreslit dojemné a autentické postavy nám umožňuje se s nimi snadno ztotožnit a žít s nimi jejich radostmi i starostmi. Prostřednictvím příběhu o Teagan a Parkerovi nám autorka předkládá moudrou myšlenku, že konec hry nemusí být vždy závěrem, ale může znamenat nový začátek.

Děj knihy čtenáře provází emocionálními zvraty a nečekanými událostmi, což nás donutí neustále hltat další stránky. Spojení videoherního světa s romantikou je originálním prvkem, který čtenáře přitahuje a baví. Příběh je psán s jemným humorem, ačkoliv se dotýká i hlubších témat, což činí z knihy skvělou volbu pro milovníky romantických románů.

Více informací

Série: Ať se stane cokoli
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2023, Red
Originální název: Feeling Close to You, 2020
Počet stran: 424
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-1152-9

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0