Recenze knihy: Moje vina (Mercedes Ron) – 1.díl

Moje vina od Mercedes Ron je poutavým příběhem, který čtenáře vtáhne do svého světa a nepustí jej až do poslední stránky. Hlavní hrdinkou je Noah, která narazí na muže jménem Nicholas Leister, který se jí zdá být stvořen, aby jí znepříjemňoval život. A co víc, dozví se, že se z něj stane její nevlastní bratr, což ji vede k ještě větším vnitřním konfliktům.

Příběh nabízí zajímavé téma zakázané lásky mezi nevlastními sourozenci, které je stále lákavé a fascinující. Noah a Nicholas mají silné chemii mezi sebou, ačkoli se vůči sobě tváří profesionálně. Jejich vzájemný vztah je plný napětí, a když začne vznikat citové pouto, situace se stává ještě komplikovanější. Autorův popis jejich vzájemného lákadla a konfliktů je doveden k dokonalosti, což zaručuje emocionálně nabitý zážitek pro čtenáře.

Mercedes Ron se umí věrně ponořit do myšlení a emocí mladých protagonistů, což přináší příběhu autenticitu a sympatie. Jejich citový vývoj je zajímavě sledovatelný a čtenáři se mohou snadno ztotožnit s jejich dilematy a rozhodnutími. Kniha nabízí směsici napětí, vášně, romantiky a emocí. Příběh je psán svižně a čtenáři se mohou těšit na žhavé scény i nečekaná zvraty.

Pokud máte rádi moderní romantické příběhy, které se pohybují na pomezí zakázané lásky a vášně, je kniha skvělou volbou. Autorka dokázala vytvořit emocionálně nabitý a zároveň zábavný příběh, který potěší všechny milovníky romantiky s trochou pikantnosti.

Více informací

Série: Viníci
Žánr: Literatura světová, Romány
Vydáno: 2022, Red
Originální název: Culpa mía, 2017
Počet stran: 440
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-0397-5

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0