Recenze knihy: S hlavou v oblacích (Sarah Hogle)

S hlavou v oblacích od autorky Sarah Hogle je vynikající kniha. Hlavní hrdinka Maybell Parrishová je snílkem a romantičkou, která upřednostňuje svůj vlastní svět před realitou. Když ale zdědí krásný dům ve Smoky Mountains po své pratetě Violet, rozhodne se využít této příležitosti k novému začátku.

Od samého začátku se ale zdá, že problémy teprve začínají. Dům je ve špatném stavu, a co je ještě horší, Maybell není jedinou dědičkou. Musí se o nemovitost dělit s místním zahradníkem Wesleyem Koelherem. Wesley je tajemný a mírně nabručený muž, který má úplně jiné plány ohledně domu. Maybell má za úkol přesvědčit Wesleyho, aby se jí přestal vyhýbat a našel s ní kompromis. To ale není tak jednoduché, jak si myslela. Postupně ale objevuje Wesleyho skrytý, sladký vnitřek, a oba se začnou navzájem otevírat. Jejich vztah se rozvíjí, a možná zjistí, že odchod z vlastní komfortní zóny může vést k něčemu opravdu výjimečnému.

Kniha je čtivá a zábavná, ale zároveň se v ní nachází reálné a dojemné prvky. Autorka dokázala vytvořit charaktery hlavních postav tak, že si je čtenář zamiluje od samého začátku a je potěšující sledovat jejich vývoj během příběhu. Kromě toho se kniha odehrává v krásném přírodním prostředí, což přidává příběhu další rozměr. Celkově je kniha skvělým čtením pro ty, kteří si chtějí užít příběh plný romantiky, humoru a dobrodružství. Autorka čtenáře zavede do světa snů a romantiky, ale zároveň jej přivádí zpět do reality s moudrými poučeními.

Více informací

Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2023, Red
Originální název: Twice Shy
Počet stran: 304
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-1217-5

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0