Recenze knihy: Žízeň (Jo Nesbø) – 11.díl

Kniha Žízeň od Jo Nesba je jedenáctým dílem v krimi sérii s detektivem Harrym Holem v hlavní roli. Tentokrát se Harry vrací do Osla, aby čelil sérii brutálních vražd žen, které se setkaly prostřednictvím seznamky Tinder. Vyšetřování je složité a obtížné, a nově pověřená velitelka vyšetřovacího týmu, Katrine Brattová, se musí spolehnout na Harryho schopnosti a zkušenosti, aby odhalili nebezpečného vraha.

Žízeň dále rozvíjí linii z předchozích knih a přináší svižný a dramatický příběh plný překvapivých zvratů. Harry Hole se vrací v plné síle se svým typickým sarkastickým humorem a svérázným chováním, což potěší všechny fanoušky této série. Jo Nesbø opět ukazuje svůj talent pro tvorbu napínavých a zajímavých příběhů. Žízeň vás bude držet v permanentním napětí a nebudete se od ní moci odtrhnout. Autor se vypořádává s náznaky a nečekanými zvraty, což přispívá k prohloubení tajemství a napětí v knize.

Pro fanoušky série o Harrym Holeovi je Žízeň jasnou volbou, která opět potvrzuje, že Jo Nesbø patří mezi nejlepší autory žánru. Bez ohledu na to, zda jste četli všechny knihy od Nesba nebo jste noví čtenáři, tato kniha vás jistě nezklame. Pokud jste už s Harrym Holem prožili spoustu napínavých dobrodružství, Žízeň vás znovu vtáhne do světa temných zločinů a nebezpečných vyšetřování.

Více informací

Série: Harry Hole
Žánr: Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno: 2017, Kniha Zlín
Originální název: Tørst, 2017
Překlad: Kateřina Krištůfková
Počet stran: 598
Jazyk vydání: český
Edice: Fleet (112.)
Autor obálky: Lucie Mrázová
Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem
ISBN: 978-80-7473-533-2

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

Harry Hole

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0