Recenze knihy: Policie (Jo Nesbø) – 10.díl

Kniha Policie od Jo Nesba je desátým dílem v krimi sérii s detektivem Harrym Holem v hlavní roli. Tentokrát se Harry vydává na nebezpečnou cestu vyšetřování, když jsou na místech několika nerozluštěných vražd nalezeni mrtví policisté, kteří tyto případy původně vyšetřovali. Brutální způsob, jakým byli zavražděni, nemá žádnou zjevnou stopu. Navíc Harry musí řešit i záhadný pacienta v kómatu, který má důležité informace, ale jeho jméno zůstává utajeno.

Jo Nesbø opět předvádí svou mistrovskou schopnost proplétání příběhů a vytváření napínavé atmosféry. Stejně jako v jiných severských krimi románech, i zde čekáte na zvraty a neočekávané události. Kniha čtenáře chytne od začátku a nedovolí vám odtrhnout se od ní. Je napínavá až do samého konce, a i když jste ji četli jako poslední díl série, stále poskytuje napínavý zážitek. Nesbø opět potvrzuje svůj talent pro psaní krimi románů, které drží čtenáře v permanentním napětí.

Policie je další skvělý příspěvek do série detektiva Harryho Holea a přináší stejně vzrušující a záhadný příběh, který čtenáře nechá vydechnout až na samém konci. A pokud jste si ji přečetli jako první díl, určitě vás to jen motivovalo, abyste se vrhli na celou sérii od začátku.

Více informací

Série: Harry Hole
Žánr: Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno: 2015, Kniha Zlín
Originální název: Police, 2013
Překlad: Kateřina Krištůfková
Počet stran: 616
Jazyk vydání: český
Edice: Fleet (77.)
Autor obálky: Lucie Mrázová
Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem
ISBN: 978-80-7473-270-6

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

Harry Hole

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0