DOPORUČUJI

Recenze: GS Superky Probiotika

Vynikající probiotika obsahují  komplex 9 odolných kmenů probiotik. V jedné denní dávce je obsaženo 21 miliard životaschopných mikroorganismů, selen a prebiotika. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi na probiotika GS Superky.

DO E-SHOPU ♥
GSKLUB.CZ: VÝHODNÉ AKCE A SLEVY

♥ Cenově výhodné balíčky doplňků stravy
♥ Dárek k nákupu nad určitou výši
♥ Doprava zdarma k nákupu nad určitou výši
LZE VYUŽÍT BENEFITNÍ POUKÁZKY OD ZAMĚSTNAVATELE.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho jsou probiotika určena

GS Superky oceníte, když potřebujete doplnit probiotické bakterie a podpořit imunitu. Průjem a také antibiotika ničí důležité střevní mikroorganizmy, probiotické bakterie (probiotika). Probiotika žijí v trávicím traktu, jsou pestrou směsicí laktobacilů, bifidobakterií a dalších prospěšných mikroorganizmů. O ty musíme pečovat stejně jako o imunitu. Až 80 % imunity je v našem střevě.

Probiotika GS Superky obsahuje komplex 9 kmenů bakterií mléčného kvašení, vlákninu inulin a selen, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Probiotika mohou užívat dospělí, děti, těhotné i kojící ženy. Jsou vhodná také pro diabetiky. Kvalitní produkt lze užívat při pobírání antibiotik, stejně jako jej můžete jíst jako doplněk stravy každý den a dlouhodobě. Doporučená doba užívání je minimálně 2 týdny. Tato probiotika jsou vhodná také na dovolenou a cestování, kdy můžete podpořit střevní mikroflóru. S užíváním probiotik začněte ještě před odjezdem. Pamatujte na to, že balení probiotik je nutné skladovat do 25 °C. Podívejte se na probiotika s nejlepším poměrem ceny a kvality: TOP 3 produkty: Jaká vybrat probiotika a na co se zaměřit?

Recenze: GS Superky Probiotika
Recenze: GS Superky Probiotika

Účinné látky

V jedné denní dávce (2 kapsle) je obsaženo 21 miliard životaschopných mikroorganismů, 9 kmenů laktobacilů a bifidobakterií. Pro svůj růst potřebují prebiotické bakterie patřičnou potravu, proto Superky obsahují přírodní prebiotikum inulin z čekanky.

GS Superky Probiotika

Dávkování

Denně se užívají 2 kapsle.

Složení

Výživová složkaV 1 kapsli% RVH
9 kmenů bakterií mléčného kvašení: Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum)10,5×109 CFU1)*
Inulin10 mg*
Selen20 µg36

Plnidlo (maltodextrin), komplex bakterií mléčného kvašení (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum; obsahuje mléko), obal kapsle (želatina), selenové kvasnice, inulin, protispékavá látka (stearan horečnatý), antioxidant (kyselina askorbová)

Stručné hodnocení

GS Superky jsou poměrně silná probiotika, která můžete užívat při antibiotikách, na cestách, na dovolené. Jsou vhodná i pro dlouhodobé užívání jako podpora střevní mikroflóry. Superky mohou pravidelně užívat děti i dospělí, diabetici, těhotné i kojící ženy. Jedna denní dávka není drahá, složení probiotik je pestré. Obsahují 9 kmenů probiotických bakterií, inulin a selen. Za vynikající cenu Superky koupíte na GSKlub.cz.

10 HODNOCENÍ
GS Superky Probiotika

GS Superky jsou poměrně silná a velmi kvalitní probiotika, která mohou užívat děti, dospělí, diabetici, těhotné a kojící ženy. Obsahují 9 kmenů probiotických bakterií, inulin a selen. Denně se užívají dvě kapsle. Probiotika lze užívat při antibiotikách i dlouhodobě. Minimální doporučená doba užívání jsou 2 týdny.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Vynikající a silná probiotika
  • Obsahují 9 kmenů probiotických bakterií, inulin a selen.
  • Vhodné při antibiotikách
  • Mimořádný poměr ceny a kvality
  • Nízká cena za dávku
ZÁPORY
  • Musí se skladovat do 25 °C.
GS Superky Probiotika

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0