TOP PRODUKT

Recenze: GS Eladen Premium

Vynikající doplněk stravy při pravidelném užívání podpoří kvalitu vlasů a nehtů. Obsahuje kombinaci látek, které vyživí pleť a příznivě ovlivní kvalitu vlasů a nehtů. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi na GS Eladen Premium.

DO E-SHOPU ♥
GSKLUB.CZ: VÝHODNÉ AKCE A SLEVY

♥ Cenově výhodné balíčky doplňků stravy
♥ Dárek k nákupu nad určitou výši
♥ Doprava zdarma k nákupu nad určitou výši
LZE VYUŽÍT BENEFITNÍ POUKÁZKY OD ZAMĚSTNAVATELE.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je GS Eladen Premium určen

GS Eladen Premium je určen pro ženy, které chtějí mít krásné a zdravé vlasy, pleť a nehty. Je vhodný pro ženy, které mají oslabené vlasy zničené barvením či fénováním, pro ženy, které si pravidelně žehlí vlasy nebo si je upravují podobnou technikou. Doplněk stravy je vhodný pro podporu růstu vlasů, obnovu, pevnost a lesk, pro posílení jemných a lámavých nehtů, které se třepí. Pravidelné užívání podpoří hedvábnou pleť.

Doplněk stravy GS Eladen Premium obsahuje Strong Methionin Formule a kvalitní a za studena lisovaný olej ze světlice barvířské, L-methionin. Využitelné formy této aminokyseliny jsou důležité pro strukturu a krásný vzhled nehtů, pokožky a vlasů. Doplněk stravy byl vyvinut na základě poznatků moderní farmacie a dermatologie, které dohromady zajistí pevné a krásné vlasy, nehty a hebkou pokožku.

Recenze: GS Eladen Premium
Recenze: GS Eladen Premium

Účinné látky

Ve složení je obsažen methionin, dále olej ze světlice barvířské, biotin, vitamin A, vitaminy skupiny B, zinek, měď.

 • Methionin je esenciální aminokyselina, která je důležitá pro růst a kvalitu vlasů, nehtů a pokožky, protože zahajuje tvorbu všech bílkovin v našem těle. Methionin aktivuje tvorbu bílkovin pro obnovu vlasů, nehtů a pleti, avšak lidské tělo si jej neumí samo vyrobit a musí jej získávat ze stravy. GS Eladen Premium má vysoký obsah L-methioninu.
 • Za studena lisovaný olej ze světlice barvířské obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin.
 • Ve speciálních buňkách keratinocytech se tvoří keratin. Keratinocyty jsou citlivé na nedostatek nutričních látek. GS Eladen Premium obsahuje vyváženou kombinaci nejdůležitějších vitaminů a minerálů, které jsou důležité pro zdravý vzhled vlasů, nehtů a pokožky. Vlasy budou silnější, rostou rychleji, pokožka je hebká a nehty jsou pevnější.
 • Pro správnou činnost keratinocytů je důležitý biotin. Na látkové přeměně všech buněk lidského těla, nehtového lůžka i vlasových kořínků se podílejí vitaminy skupiny B (kyselina pantothenová, thiamin, riboflavin, vitamin B6).
 • K dobrému stavu pokožky přispívá vitamin A. Pokožka je díky dostatečnému příjmu vitaminu A elastičtější, hladká.
 • Pro správnou činnost pleti je potřebný zinek.
 • Na tvorbě kožního pigmentu melaninu se podílí měď. Je podstatná pro udržení normální barvy vlasů.
Recenze: GS Eladen Premium
Recenze: GS Eladen Premium

Proč GS Eladen Premium vyzkoušet

Doplněk stravy má vysoký obsah L-methioninu. Tato aminokyselina zahajuje tvorbu všech bílkovin. Je důležitá pro růst a kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Panenský olej ze světlice barvířské obsahuje na 80 % kyseliny linolové (CLA). Ta ovlivňuje metabolismus tuků, je důležitá pro krásné vlasy a jemnou pokožku. Další složkou je řada vitaminů a minerálů, například biotin, vitaminy B, vitamin A, zinek, měď a extrakt z přesličky (zdroj křemíku). Tento doplněk stravy je vysoce kvalitní a koupíte jej za nízkou cenu. V porovnání s konkurenčními produkty zaplatíte za dvě balení na půl roku tolik, co za srovnatelné doplňky stravy na dva měsíce.

GS Eladen Premium

Dávkování

Denně se užívá jedna tobolka. Nejlépe je kapsli užívat během jídla a zapít ji dostatečným množstvím tekutiny. První viditelné změny se dostaví nejdříve po třech měsících užívání. Tento doplněk stravy můžete užívat dlouhodobě. Kapsle je větší, ale polyká se poměrně dobře. Není vhodné pro děti do 12 let.

Recenze: GS Eladen Premium
Recenze: GS Eladen Premium

Složení

Výživová složkaV 1 kapsli% RVH
Světlicový olej470 mg*
L-methionin300 mg*
Extrakt z přesličky(7% křemíku)50 mg*
Biotin300 μg600
Kyselina pantothenová10 mg167
Zinek3 mg30
Měď0,5 mg50
Vitamin A400 μg50
Thiamin1 mg91
Riboflavin1 mg71
Vitamin B61 mg71

Olej ze světlice barvířské, obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), L-methionin, extrakt z přesličky rolní, emulgátory (sójový lecitin, včelí vosk), D-pantothenan vápenatý, oxid zinečnatý, oxid měďnatý, barvivo (oxid železitý), thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, retinol palmitát, biotin

Stručné hodnocení

Vynikající a vysoce kvalitní doplněk stravy posílí vlasy po přibližně čtvrt roce pravidelného užívání. GS Eladen Premium má unikátní složení, obsahuje L-methionin, olej ze světlice barvířské, biotin, vitaminy B, vitamin A, zinek, měď a extrakt z přesličky. Kapsle je vhodné užívat dlouhodobě. Výhodou je unikátní složení a také velmi příznivá cena produktu (do 5 Kč denní dávka). Za vynikající cenu koupíte GS Eladen Premium na GSKlub.cz.

10 HODNOCENÍ
GS Eladen Premium

Prémiový doplněk stravy GS Eladen Premium obsahuje L-methionin, olej ze světlice barvířské, biotin, vitaminy B, vitamin A, zinek, měď a extrakt z přesličky. Denně se užívá jedna kapsle, nejlépe během jídla. Viditelné výsledky jsou patrné po třech měsících pravidelného užívání. Vlasy a nehty jsou pevnější, pleť je hladká a pružná. Doplněk stravy je vhodné užívat dlouhodobě.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Vynikající složení - L-methionin, olej ze světlice barvířské, biotin, vitaminy B, vitamin A, zinek, měď a extrakt z přesličky.
 • Velmi příznivá cena (cca 5 kč za denní dávku)
 • Skvělý poměr ceny a kvality
 • Denně se užívá pouze jedna kapsle.
 • Funguje již po třech měsících.
ZÁPORY
 • Nic
GS Eladen Premium

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0