Recenze knihy: Dokonalá pohádka (Elísabet Benavent)

Dokonalá pohádka od autorky Elísabet Benavent je kniha, která přináší příběh lásky a hledání sebe sama. Hlavní hrdinka Margot je dědičkou hotelového impéria a zdánlivě má vše, co si může přát. Avšak v den svatby zjistí, že její život není tak dokonalý, jak si myslela, a uteče od oltáře. Tato rozhodnutí ji zavedou do nočního klubu, kde potká Davida, mladíka, který nemá nic, ale v sobě skrývá touhu po lepším životě. Společně prožívají dovolenou v Řecku, kde si postupně uvědomují, co ve svém životě opravdu potřebují.

Autorka Elísabet Benavent píše s lehkostí a hravostí, což přispívá k lehkému a poutavému čtení. Příběh se vypráví z pohledu obou hlavních postav, což dodává knize zajímavou dynamiku. Hlavní dějové linie mohou být předvídatelné, ale to nevadí, protože kniha dokáže zaujmout prostřednictvím svých postav a jejich proměn. Margot a David jsou sympatičtí hrdinové, kteří procházejí zajímavým vývojem během příběhu.

Kniha nepřináší pouze romantický příběh, ale také se dotýká hlubších témat, jako je hledání štěstí, osobního úspěchu a soustředění se na to, co je v životě skutečně důležité. Právě toto dodává příběhu hloubku a způsobuje, že si čtenáři odnášejí více než jen poutavé a zábavné čtení.

Více informací

Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2023, Red
Originální název: Un cuento perfecto, 2020
Počet stran: 501
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-277-0465-1

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0