Recenze: Altevita Optivision Maxx 60 kapslí

Altevita Optivision Maxx je doplněk stravy, který je určen pro podporu zdraví očí. Obsahuje dvě účinné látky: OCULOXIN ® a Zealutein ®. Do článku jsem připravila recenzi a zkušenosti s tímto produktem.

Altevita Optivision Maxx

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Altevita Optivision Maxx určen

Altevita Optivision Maxx je vhodný pro všechny, kteří chtějí podpořit zdraví svých očí. Zejména je vhodný pro osoby, které dlouhé hodiny denně sedí před počítačem a namáhají své oči prací před obrazovkou. Altevita Optivision Maxx přináší kombinaci unikátních antioxidantů OCULOXIN® a Zealutein®, které mají za cíl podporovat zdraví očí a pomáhat proti únavě z dlouhého sledování obrazovek. Doplněk stravy může pomoci zlepšit vidění (mně v tomto nepomohl, ale prokazatelně mám oči méně unavené při práci na počítači). Doplněk stravy je doporučen také pro lidi s počínající presbyopií, diabetickou retinopatií a astenopií (únavou očí), včetně digitální únavy očí.

Recenze: Altevita Optivision Maxx 60 kapslí
Recenze: Altevita Optivision Maxx 60 kapslí

Účinné látky

Hlavními účinnými látkami v Altevita Optivision Maxx jsou OCULOXIN® a Zealutein®. OCULOXIN® je inovativní směs extraktů z plodů Vaccinium myrtillus L., Aronia melanocarpa a Lonicera caerulea var. Kamtschatica, známých pro své antioxidační účinky. Zealutein® obsahuje 1% zeaxantinu, 5% luteinu a 2% piperinu, získaných z přírodních zdrojů.

Účinné látky

  • OCULOXIN ® je komplex standardizovaných extraktů z plodů borůvek, aronie a zimolezu modrého. Tyto bobule jsou známé svým vysokým obsahem polyfenolů, které mají silné antioxidační účinky. Polyfenoly pomáhají chránit oči před poškozením volnými radikály, které mohou vést k rozvoji očních onemocnění, jako je makulární degenerace, katarakta a diabetická retinopatie.
  • ZeaLutein ® je patentované složení zeaxantinu, luteinu a piperinu. Zeaxantin a lutein jsou karotenoidy, které se přirozeně vyskytují v oku. Jsou důležité pro ochranu sítnice před poškozením světlem. Piperin je sloučenina, která zvyšuje absorpci zeaxantinu a luteinu v těle.
Recenze: Altevita Optivision Maxx 60 kapslí
Recenze: Altevita Optivision Maxx 60 kapslí

Složení

OCULOXIN ®, Zealutein ®

Obsah aktívnych látek1 tobolkaDoporučená denní dávka (%)
OCULOXIN ®150 mgNení stanovena
Zealutein ®150 mgNení stanovena

Dávkování

Doporučené dávkování Altevita Optivision Maxx je 2 kapsle denně, které je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Stručné hodnocení

Altevita Optivision Maxx pomáhá zlepšit zdraví očí a účinně pomáhá proti únavě očí způsobené dlouhým koukáním do monitoru. Doplněk stravy je velmi kvalitní a inovativní. Díky pokročilé patentované formuli a účinným látkám nabízí výjimečnou podporu zdraví očí a zlepšení vidění. Doplněk stravy můžete zakoupit přímo od výrobce na Aromaoils.cz.

10 HODNOCENÍ
Altevita Optivision Maxx 60 kapslí

Altevita Optivision Maxx představuje inovativní přístup k péči o zdraví očí. S využitím unikátních antioxidantů OCULOXIN® a Zealutein® může pomoci zlepšit vidění a pomáhá chránit oči před únavou z počítačových obrazovek. Denně se užívají dvě kapsle.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Zajímavý doplněk stravy, který pomáhá ochránit oči.
  • Při dlouhodobém užívání pomáhá zlepšit vidění.
  • Patentovaná formule
  • Přírodní a bezpečný
  • Vysoce kvalitní
ZÁPORY
  • Vysoká cena
Altevita Optivision Maxx

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz
Zdroj: Autorský článek

ŠTÍTKY

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0