Recenze knihy: Tátovy holky (Sarah Flint) – 5.díl

Tátovy holky je pátým dílem detektivní série s Charlotte Staffordovou v hlavní roli, který nás vtahuje do napínavého vyšetřování zločinů páchaných na starších lidech. Hlavní hrdinka, detektivka Charlotte Staffordová, musí čelit jednomu z nejtěžších případů své kariéry, když se objeví nezvaní noční hosté, kteří svými činy páchají nevysvětlitelné a tragické zločiny.

Autorka Sarah Flint čtenáři předkládá nevšední detektivní román, který nejen nabízí napětí a vykreslení policejní práce, ale také nás poodhaluje temnou stránku lidského charakteru. Pachatel, který původně neměl v úmyslu vraždit a ohrožovat staré lidi, je motivován ztrátou a zklamáním, což ho vede k nelidským činům. Vyšetřování tohoto případu je plné nečekaných zvratů a detektivové musí odhalit pravdu dříve, než pachatel zaútočí znovu.

Autorka poměrně realisticky vykresluje postavy a snaží se zachytit atmosféru na místě činu, což dodává příběhu na autentičnosti. Příběh se prolíná s osobními dilematy hlavní hrdinky, což přidává na emocionální hloubce a čtenáře zaujme. Tátovy holky je velmi povedeným detektivním románem, který si získává pozornost čtenářů. Sarah Flint dokázala propojit napínavý děj s emocionálními rovinami postav a nabízí tak dojemný a zajímavý pohled na lidskou psychiku. Pokud jste fanoušky detektivek plných napětí a nečekaných zvratů, pak tato kniha je pro vás to pravé čtení.

Více informací

Série: DC Charlotte Stafford
Žánr: Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno: 2021, Vendeta
Originální název: Daddy’s Girls, 2019
Překlad: František Jahnátek
Počet stran: 368
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-0128-5

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

DC Charlotte Stafford

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0