Recenze knihy: Sladká nevědomost (Danielle Lori) – 1.díl

Sladká nevědomost od autorky Danielle Lori je druhým dílem série Made a čtenáři přináší další vášnivý příběh z temného světa mafiánského prostředí. Hlavní hrdinka Elena se ocitá v situaci, kdy si má její sestra vzít Nicolase Russoa, známého bosse a podvodníka. Na první pohled nemá k Nico nejlepší vztah a nesouhlasí s jeho životním stylem. Avšak i přesto se Eleně nedaří potlačit své pocity a náklonnost k muži, který v ní vyvolává bouři emocí. Vzájemná chemie mezi Elenou a Nicem je nepopiratelná a jejich vztah je od začátku na ostří nože.

Kniha nabízí kombinaci napětí, vášně, mafiánského prostředí, a také erotiky, která však není přehnaná a zároveň nepřebíjí samotný příběh. Děj je velmi čtivý a plný zvratů, které čtenáře drží v napětí a vtahují ho do temného a nebezpečného světa mafiánského podsvětí. Postavy jsou skvěle vykreslené a autorka si umí pohrát s emocemi a psychologií jednotlivých postav.

Sladká nevědomost je dokonalou kombinací romantiky, napětí a erotických prvků, které knihu dělají velmi atraktivní a čtivou. Pokud máte rádi příběhy z mafiánského prostředí s vášní a temným nádechem, tato kniha je pro vás skvělou volbou.

Více informací

Série: Made
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2022, Red
Originální název: The Sweetest Oblivion, 2018
Překlad: Lucie Ratzová
Počet stran: 400
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-1053-9

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0