GS Probio Glukan podpoří imunitu celé rodiny. Doslova a do písmene. Je vhodný pro děti od 3 let věku i pro dospělé. Do článku jsem připravila recenzi a zkušenosti s tímto doplňkem stravy.

DO E-SHOPU ♥
GSKLUB.CZ: VÝHODNÉ AKCE A SLEVY

♥ Cenově výhodné balíčky doplňků stravy
♥ Dárek k nákupu nad určitou výši
♥ Doprava zdarma k nákupu nad určitou výši
LZE VYUŽÍT BENEFITNÍ POUKÁZKY OD ZAMĚSTNAVATELE.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Probio Glukan určen

GS Probio Glukan podpoří imunitu celé rodiny. Vyzkoušeno. Doplněk stravy můžete užívat dlouhodobě, je vhodný také v době akutní zátěže, například poté, co doberete antibiotika, v zimních měsících. Oceníte jej, pokud pravidelně navštěvujete větší kolektiv (práce, škola, školka). Je nepostradatelný pro osoby se sníženým imunitním systémem (senioři, osoby s nezdravým životním stylem, kuřáci, lidé žijící ve znečištěném prostředí). Kapsle se dobře polykají, jsou spíše menší.

Recenze: GS Probio Glukan
Recenze: GS Probio Glukan

Účinné látky

Obsahuje kombinaci 9 odolných kmenů probiotických bakterií a betaglukan z kvasinky pivní, který má až 80% čistotu. Množství 150 mg v jedné kapsli představuje přepočtené čisté množství betaglukanu. Imunitu podpoří také denní dávkou vitaminu D3 a selenem.  Ve složení nenajdete sladidla, konzervanty ani umělá barviva.

 • Probiotika: Součástí trávicí soustavy je střevní mikroflóra, kterou tvoří miliarda prospěšných bakterií (Podívejte se do článku: TOP 3 produkty: Jaká vybrat probiotika a na co se zaměřit?). Ty mají velký význam pro fungování organismu., podporují trávení, vytváření důležité látky (například vitaminy skupiny B), podporují fungování imunitního systému. Nesprávné stravování, nadměrná konzumace smažených a konzervovaných jídel, stres nebo užívání antibiotik ovlivňuje fungování mikroflóry. V jedné kapsli je obsaženo devět odolných kmenů probiotických bakterií, které se vyskytují ve střevní flóře.
 • Betaglukan: Doplněk stravy obsahuje betaglukan z kvasinky pivní (Saccharomyces cerevisiae). Tento betaglukan je pro lidský organismus v našich končinách nejpřirozenější a také biologicky nejaktivnější.
 • Vitamin D3: Doplněk stravy s vitaminem D3 je vhodný pro osoby, které přijímají nedostatek vitamínu D z potravy. Tento vitamín se nachází v mořských rybách, některých houbách, vaječných žloutcích, mléce, mléčných výrobcích. Pro imunitu je vitamin D3 důležitý, protože chrání organismus před vnějšími vlivy virového a bakteriálního původu. Přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení zdravých kostí i zubů a také ke správnému fungování svalů.
 • Selen: Patří mezi důležité minerály. V lidském těle má řadu biologických funkcí a podporuje správné fungování imunitního systému. Je silným antioxidantem, je důležitý pro dobrý stav vlasů a nehtů a pro správnou činnost štítné žlázy.
Recenze: GS Probio Glukan
Recenze: GS Probio Glukan

Dávkování

Dospělí denně užívají jednu až dvě kapsle. Kapsli můžete spolknout nebo rozdělat a obsah nasypat do jogurtu či nápoje. Děti užívají jednu kapsli denně.

Hlíva premium Nupreme

Složení

Výživové složkyV 1 kapsli% RVH
Kvasničný beta-glukan s 80% čistotou150 mg*
9 kmenů bakterií mléčného kvašení> 1 mld. CFU*
Selen20 µg36
Vitamin D35 µg100

Kvasničný beta-glukan, plnidlo (maltodextrin), komplex bakterií mléčného kvašení (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum; obsahuje mléko), obal kapsle (želatina), protispékavé látky (stearan hořečnatý, inulin), barvivo (uhličitan vápenatý), selenové kvasnice, antioxidant (kyselina L-askorbová), seleničitan sodný, cholekalciferol.

Stručné hodnocení

Velmi kvalitní doplněk stravy je vhodný pro celou rodinu. Denní dávka nestojí tolik, navíc obsahuje dostatečné množství vitaminu D3, selen, probiotika a 9 kmenů bakterií mléčného kvašení. Doplněk stravy výborně funguje při dlouhodobém užívání. Snadno se polyká a je vhodný pro děti i dospělé. GS Probio Glukan představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality. Je vhodné začít s užíváním na podzim nebo na konci léta a pravidelně denně jíst 1 až 2 tablety. GS Probio Glukan koupíte za vynikající cenu na GSKlub.cz.

10 HODNOCENÍ
GS Probio Glukan

Vynikající doplněk stravy je vhodný k pravidelnému a celoročnímu užívání. Ocení jej lidé se slabou imunitou, je vhodný pro děti, které navštěvují mateřskou školku či školu, pro osoby, které přichází do kontaktu s větším kolektivem lidí. Probio Glukan obsahuje vitamin D3, selen, probiotika i kvasničný betaglukan.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Skvělý produkt
 • Kvalitní složení - obsahuje vitamin D3, selen, probiotika i kvasničný betaglukan.
 • Pro děti i dospělé
 • Posiluje imunitu při pravidelném a dlouhodobém užívání
 • Vynikající poměr ceny a kvality
ZÁPORY
 • Musí se skladovat do 25 °C.

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0