Recenze: Reishi 100% kapsle Terezia

Reishi posiluje imunitu a podporuje oběhovou soustavu. Doplněk stravy obsahuje vysoké množství betaglukanů, které jsou nenahraditelné při podpoře imunitního systému. Do článku jsem připravila recenzi na tento doplněk stravy.

DO E-SHOPU ♥
TEREZIA.EU: VÝHODNÉ CENY DÍKY VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU

♥ Pro registrované uživatele výrazně nižší ceny
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a dárky k nákupu (ve vybraných termínech)
♥ Rychlé dodání

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je lesklokorka lesklá (reishi) určena

Doplněk stravy je určen pro osoby, které chtějí posílit imunitu a podpořit imunitní systém. Houba reishi při pravidelném a dlouhodobém užívání posiluje imunitu a podporuje oběhovou soustavu. Houba, která byla do kapslí použita, je v BIO kvalitě. Po sklizni prošla houba procesem lyofilizace (sušení mrazem), díky čemuž si uchovala všechny bioaktivní látky. Kapsle obsahují deklarované množství beta-glukanů. V jedné dávce (2 kapsle) je obsaženo 300 mg prášku reishi.

DOPORUČENÍ: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let věku. Musí se uchovávat do 25 °C. Je zabalen v blistru a po vybalení z blistru by se měla tableta ihned zkonzumovat. Je vhodný pro celiaky. Není náhradou zdravého životního stylu a vyvážené pestré stravy.

Recenze: Reishi 100% kapsle Terezia

Účinné látky

Houba reishi (Lesklokorka lesklá) není chuťově vůbec dobrá, a proto se doporučuje konzumovat tuto houbu výhradně ve formě potravinových doplňků (nebo čaje, tablet, lihové tinktury). Má ze všech hub nejvíce léčivých látek, a tak je nazývána královnou hub. Obsahuje polysacharidy, imunoproteiny, triterpenoidy. Dále obsahuje germánium – stopový prvek, který si lidské tělo nedokáže samo vyrobit a musí jej získávat z doplňků stravy.

Reishi 100% kapsle Terezia

Dávkování

Jedna kapsle se užívá 2x denně před jídlem. Kapsli můžete spolknout celou nebo její obsah můžete rozmíchat do jídla či do pití. Kapsle je možné užívat dlouhodobě.

Složení

Výživová složkaVe 2 kapslích% RVH
Betaglukan66,4 mg*

1 kapsle obsahuje 150 mg prášku celé houby reishi bez příměsí (100 %) s obsahem 33,20 mg ß – glukanu ± 1,5 %

Recenze: Reishi 100% kapsle Terezia

Stručné hodnocení

Doplněk stravy obsahuje houby Reishi v BIO kvalitě. V denní dávce je obsaženo 300 mg prášku reishi. Denně se užívají dvě kapsle a tento doplněk stravy patří k cenově dražším. Kombinovat jej můžete s dalšími doplňky stravy, které obsahují betaglukany, například s hlívou ústřičnou s rakytníkovým olejem nebo s hlívou ústřičnou s čípkem a laktobacily. Doplňky stravy s reishi koupíte v e-shopu Terezia.eu. Pro registrované zákazníky můžete využít slevu na každý nákup.

10 HODNOCENÍ
Reishi 100% kapsle Terezia

Při pravidelném užívání podporuje imunitní systém. Příznivě ovlivňuje krevní oběh a také správnou hladinu cholesterolu. Denně se užívají dvě kapsle. Doplněk stravy mohou užívat děti od tří let i dospělí.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Silné tablety
  • Kvalitní reishi
  • K dispozici cenově výhodnější balení
ZÁPORY
  • Vyšší cena
Reishi 100% kapsle Terezia

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0