DOPORUČUJI

Recenze: Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním 120 tablet

Doplněk stravy Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním je praktickým pomocníkem zejména v období chřipek a nachlazení. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi a také užitečné informace o vitamínu C.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je vitamín C s šípky určen

Doplňky stravy s vitamínem C a šípky jsou bezpečné a vhodné pro většinu lidí, kteří potřebují podpořit imunitní systém a zajistit so dostatečný příjem tohoto důležitého vitamínu. Podpora imunitního systému je důležitá pro posílení obranyschopnosti organismu proti infekcím a nemocem. Vitamín C je důležitý při posilování imunitního systému a podporuje produkci bílých krvinek, které jsou zodpovědné za boj proti cizím patogenům. Kromě toho je vitamín C nezbytný pro tvorbu antivirových a antibakteriálních látek. Pravidelný příjem tohoto vitamínu může pomoci snížit riziko infekcí a zkrátit dobu trvání nemocí. Tento doplněk stravy může pomoci podpořit imunitní systém. Vitamíny jsou zabaleny v plastové krabičce se šroubovacím víčkem.

Kdy konzultovat užívání vitamínu C s lékařem? těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání doplňků stravy s lékařem. Osoby, které mají onemocnění ledvin nebo které jsou alergické na vitamín C či šípky by se měly poradit s lékařem. Tento doplněk stravy není vhodný pro děti do 12 let věku.

Recenze: Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním 120 tablet
Recenze: Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním 120 tablet

Účinné látky

Vitamín C je nezbytný pro udržení optimálního zdraví. Vitamín C působí jako silný antioxidant a pomáhá chránit buňky před poškozením, které mohou způsobit volné radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které vznikají v důsledku přirozených procesů v těle. Jejich vznik posiluje kouření, konzumace alkoholu, znečištění ovzduší nebo UV záření. Nadměrné množství volných radikálů může poškozovat buňky a přispívat k rozvoji různých onemocnění a předčasnému stárnutí. Vitamín C je důležitý v syntéze kolagenu, který je základním stavebním prvkem kůže, kostí, chrupavek, šlach a cév. Podporuje hojení ran a udržuje pevné tkáně. Šípky jsou plody růže šípkové a jsou přirozeně bohaté na vitamín C, což z nich činí skvělý doplněk stravy pro podporu imunitního systému. Kombinace vitamínu C s přírodním zdrojem šípků může posílit účinky doplňku stravy.

Postupné uvolňování znamená, že vitamín C je uvolňován do těla postupně, nikoli najednou. Do krevního oběhu je uvolňován po delší dobu, což snižuje riziko příliš rychlého vyloučení z těla. Vitamín C je lépe vstřebáván, a to může vést k efektivnějšímu využití prospěšných vlastností vitamínu C.

Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky

Dávkování

Denně se užívá 1 tableta.

Složení

Výživová složkaV denní dávce% RVH
Vitamin C1000 mg1250%
Citrusové bioflavonoidy34 mg**
Šípky extrakt25 mg**

L-askorbová kyselina, stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), bioflavonoidy z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium L.), extrakt 4:1 z šípků růže svraskalé (Rosa rugosa Thunb.), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), zvlhčující látky (polyethylenglykol, kyselina vinná L+), stabilizátor (polydextrosa), barvivo (oxid železa žlutý)
** RVH není stanovena

Stručné hodnocení

Vitamín C Pilulka Selection se šípky s postupným uvolňováním se skvěle hodí k podpoře a posílení imunity v chladnějším období. Díky příznivé ceně vás finančně nezatíží a zároveň vám může pomoci s podílením imunity. Vitamín C je důležitý v syntéze kolagenu, který je základním stavebním prvkem kůže, kostí, chrupavek, šlach a cév. Kombinace vitamínu C s přírodním zdrojem šípků může posílit účinky doplňku stravy. Denně se užívá jedna tableta a jedno balení vitamínů vydrží až 4 měsíce. Vitamíny značky Pilulka Selection koupíte na Pilulka.cz.

10 HODNOCENÍ
Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním

Vynikající doplněk stravy obsahuje 1000 mg vitamínu C s postupným uvolňováním a také 25 mg extraktu šípku v každé tabletě. Tablety jsou poměrně velké, ale polykají se dobře. Jedno balení vydrží 4 měsíce, a tak vás doplněk stravy finančně příliš nezatíží. Tento vitamín C představuje vynikající poměr ceny a kvality, může podpořit vaši imunitu.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Výborný poměr ceny a kvality (kvalitní a levný produkt)
  • Jedno balení vydrží až 4 měsíce.
  • Užívá se pouze 1 tableta denně.
  • v 1 tabletě je obsaženo 1000 mg vitamínu C, 25 mg extraktu šípku.
ZÁPORY
  • Nic
Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0