DOPORUČUJI

Recenze: Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí

Bioaktivní selen a organicky vázaný zinek se kombinují v jedné jediné kapsli Pilulka Selection. Doplněk stravy podpoří imunitní systém a celkové zdraví. Každý z těchto prvků má specifické účinky a výhody. V článku najdete podrobné informace a recenzi.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je bioaktivní selen a zinek určen

Doplněk stravy značky Pilulka selectionbioaktivním selenem a organicky vázaným zinkem je vhodný pro osoby, které se potýkají s častými infekcemi nebo mají oslabený imunitní systém. Selen a zinek mohou přispět k ochraně buněk před oxidačním stresem. Ocení jej lidé, kteří chtějí zlepšit kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Selen a zinek mají pozitivní vliv na zdraví a vzhled vlasů, nehtů a pokožky. Doplněk stravy neslouží jako náhrada za pestrou stravu. Doplněk stravy není vhodný pro pro osoby mladší 12 let a těhotné ženy. Dodržujte předepsané denní dávkování.

Recenze: Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí
Recenze: Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí

Účinné látky

Bioaktivní selen podporuje funkci imunitního systému – neutralizuje volné radikály a podpoří imunitu. Přispívá k udržení normální funkce štítné žlázy a normálnímu fungování spermií. Chrání buňky před oxidačním stresem, což může přispět k celkovému zdraví a prevenci některých onemocnění. Zinek je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, buněčného růstu, hojení ran, chuti k jídlu a metabolismu makroživin. Zinek má také významný vliv na zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Jeho organicky vázaná forma zajišťuje lepší vstřebávání a snižuje riziko nežádoucích účinků. Kvalitní doplněk stravy s bioaktivním selenem koupíte levně na Pilulka.cz.

Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí

Dávkování

Denně se užívá jedna kapsle. Doporučuje se užívat kapsli během jídla. Kapsle jsou středně velké, ale polykají se dobře. Jsou zabaleny v plastové lahvičce se šroubovacím víčkem, aby nenavlhly.

Složení

Výživová složkaV denní dávce% RVH
lalmin selen15 mg150 %
zinek glukonát 100 mcg182 %

Kapsle HPMC, rýžový škrob (plnidlo), zinek glukonát (15 mg v 1 kapsli = 150% RHP), lalmin selen (100 mcg v 1 kapsli = 182% RHP, stearan hořečnatý rostlinného původu

Stručné hodnocení

Bioaktivní selen a organicky vázaný zinek značky Pilulka Selection v jedné kapsli podpoří imunitní systém a celkové zdraví organismu. Selen neutralizuje volné radikály a podporuje imunitní systém. Zinek je důležitý pro imunitu, buněčný růst, hojení ran a zdraví pokožky. Doplněk stravy je vhodný pro lidi, kteří chtějí posílit imunitu, podpořit a zlepšit zdraví vlasů, nehtů a pokožky. Tento doplněk stravy je vhodné užívat dlouhodobě, aby e plně projevily jeho benefity. Jedno balení obsahuje 120 kapslí a vydrží 4 měsíce. Doplněk stravy koupíte za výhodnou cenu na Pilulka.cz.

10 HODNOCENÍ
Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek

Bioaktivní selen a zinek chrání organismus před oxidačním stresem. Podpoří kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Kapsle jsou poměrně velké, ale polykají se dobře. Doplněk stravy je vhodný pro dospělé a pro děti od 12 let věku. Balení vitamínů vydrží čtyři měsíce, koupíte jej za nízkou cenu a představuje vynikající poměr ceny a kvality.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Nízká cena a velmi dobrá kvalita
  • Denně se užívá pouze jedna kapsle.
  • Dobré složení
  • Podporuje imunitu a kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.
ZÁPORY
  • Nic
Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0