Recenze knihy: Ocelová princezna (Rina Kent) – 2.díl

Kniha Ocelová princezna od Riny Kent je druhým dílem v sérii Royal Elite a přináší čtenářům temnou romantiku s kontroverzními situacemi. Hlavní hrdinky, Elsa a Aiden, se zapletou do nebezpečné hry moci a lásky, která je vtáhne do životního boje.

Elsa, malá princezna, je odhodlaná pomstít se králi, který ji zničil. I když prohrála bitvu, válka teprve začíná a je připravena udělat první tah. Nicméně, král Aiden neustoupí snadno a chce ji naučit pravidla hry – buď jeho pravidla, nebo žádná. Mezi nimi probíhá složitý souboj moci a vášně. Autorka Rina Kent si umí pěkně zahrát s čtenářovou zvědavostí a napětím. Knihu je těžké odložit, protože čtenář chce vědět, co se bude dít dál. Příběh je napsán čtivě a poutavě, a postupně odhaluje informace, které čtenáře lákají na další stránku. Romance mezi hlavními postavami je temná a komplikovaná, což zanechává čtenáře chvílemi zaskočené a zároveň zaujaté.

Pokud jste fanouškem temných romancí a láká vás silná atmosféra a pouto mezi hlavními postavami, tato kniha je pro vás. Nicméně, je třeba zdůraznit, že tento žánr nemusí sedět každému, a že kniha obsahuje kontroverzní situace, které by některým čtenářům mohly připadat urážlivé.

Více informací

Série: Královská elita
Žánr: Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno: 2023, Red
Originální název: Steel Princess, 2019
Překlad: Šárka Králíková
Počet stran: 336
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-277-0469-9

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0