DOPORUČUJI

Recenze: Norské OMEGA-3 NEURINU – nejvyšší kvalita za rozumnou cenu

Omega-3 Neurinu jsou vhodné pro lidi, kteří mají po běžných velkých kapslích reflux. Tyto kapsle jsou vynikající i pro děti, protože jsou malinké a snadno je spolknete. Do článku jsem připravila recenzi a více informací o kvalitě použitého oleje.

Norské OMEGA-3 NEURINU
HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho jsou norské Omega-3 Neurinu určeny

Kapsle NEURINU Norsk OMEGA-3 obsahují extra vysoký obsah EPA a DHA v nejvyšší farmaceutické kvalitě, který má svůj původ z čerstvých mořských ryb ulovených v Norsku. Norské omega-3 mastné kyseliny jsou vhodné pro osoby, které se zajímají o své zdraví a chtějí podpořit zdraví mozku a nervového systému. Využijí je osoby se srdečními a cévními problémy i ti, kteří trpí depresí nebo úzkostí. Hodí se také pro sportovce a aktivní jedince.

Recenze: Norské OMEGA-3 NEURINU
Srovnání velikosti tobolek: Největší je značka Walmark, prostřední je Mollers Omega 3 Double a nejmenší tobolka je Neurinu.

Pravidelná konzumace NEURINU Norsk OMEGA-3 přispívá k:

 • Podpoře zdraví mozku a nervového systému: Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro optimální fungování mozku a nervové soustavy. Podporují paměť, koncentraci, náladu a psychickou pohodu.
 • Ochraně srdce a cév: Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat hladinu triglyceridů a špatného cholesterolu v krvi. Chrání před kardiovaskulárními chorobami.
 • Snížení zánětlivých procesů v těle: Chronický zánět je spojován s řadou zdravotních problémů. Omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivé účinky a mohou pomoci snižovat riziko vzniku chronických onemocnění.
 • Zlepšení zraku: DHA, jedna z hlavních omega-3 mastných kyselin, je důležitá pro zdraví očí a může snižovat riziko makulární degenerace.

Tobolky NEURINU Norsk OMEGA-3 jsou malé a snadno se polykají. Jako jedny z mála tobolek s rybím olejem nezpůsobují reflux (zkoušela jsem různé značky a vyjma jedné jediné kapsle vždy způsobovaly reflux). Kapsle jsou bez rybího pachu a chuti.

Recenze: Norské OMEGA-3 NEURINU
Recenze: Norské OMEGA-3 NEURINU

Účinné látky

 • Rybí olej EPAX®: Pochází z čistých norských moří a je minimálně kontaminovaný. Díky vysoké kvalitě je považován za jeden z nejlepších na světě.
 • Mastné kyseliny DHA: Podporují správnou funkci mozku, včetně paměti, učení, koncentrace a nálady. Zajišťují optimální fungování nervového systému.
 • Mastné kyseliny EPA: Podporují zdraví mozku a mohou zlepšovat náladu. Přispívají k udržení zdravého srdce a cév. Pomáhají snižovat cholesterol.

Složení

SložkyV denní dávce (3 tobolky)
Rybí olej EPAX® z volně žijících ryb s Omega 3 kyselinami1500 mg
z toho EPA576 mg
z toho DHA432 mg
Tobolka 10mm ovál: (želatina, glycerin, voda)

Dávkování

Dospělí denně užívají 3 tobolky, děti od 3 let 2 tobolky. Tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. První účinky se projeví nejdříve za 2 týdny. Doplněk stravy je vhodné užívat dlouhodobě.

Recenze: Norské OMEGA-3 NEURINU
Recenze: Norské OMEGA-3 NEURINU

Stručné hodnocení

Rybí olej EPAX® s obsahem DHA a EPA podporuje zdraví mozku, srdce a cév, zlepšuje náladu a paměť. Díky vysoké kvalitě a minimálnímu znečištění je Norsk OMEGA-3 ideální volbou pro všechny, kteří hledaní kvalitní doplněk stravy s omega-3 mastnými kyselinami. Kapsle jsou velmi kvalitní a jsou vhodné pro děti i dospělé. Zakoupíte je v e-shopu Neurinu.cz.

10 HODNOCENÍ
Norské OMEGA-3 NEURINU

Neurinu Norsk Omega-3 je výživový doplněk s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které pocházejí z čistých norských mořských ryb. Díky patentovanému procesu výroby a přísným kontrolám kvality je zajištěna minimální kontaminace. Tobolky jsou malé a dobře se polykají.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Vysoký obsah EPA a DHA
 • Minimální kontaminace
 • Farmaceutická kvalita
 • Velmi malé tobolky se snadno polykají a nezpůsobují reflux.
 • Vhodné také pro děti
ZÁPORY
 • Vysoká cena
Norské OMEGA-3 NEURINU

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz
Zdroj: Autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0