Recenze: Super MAGNESIUM+B6 – pomocník nejen pro sportovce

NEURINU Super MAGNESIUM+B6 je doplněk stravy s vysokým obsahem hořčíku v chelátové formě. Je doplněný o vitamín B6. Tato kombinace je výborná pro psychické i fyzické zdraví. Do článku jsem připravila recenzi a více informací.

Super MAGNESIUM+B6
HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Super magnezium Neurinu určeno

NEURINU Super MAGNESIUM+B6 je doplněk stravy s vysokým obsahem dokonale vstřebatelného hořčíku v chelátové formě, doplněný o vitamín B6. Díky jedinečnému složení s diglycinátem hořečnatým dosáhnete optimální hladiny hořčíku v organismu, která je nezbytná pro:

 • správné fungování nervového systému
 • stabilní náladu a psychickou pohodu
 • snížení únavy a vyčerpání
 • uvolnění svalů a předcházení křečím

Doplněk stravy ocení zejména sportovci a také osoby, které pravidelně rekreačně cvičí nebo se hýbou. Doplněk stravy mohou užívat také studenti v období zkoušek, učitelé nebo lidé, kteří jsou celkově vyčerpaní. Pro sportovce funguje skvěle – po běhání a posilování mě nic nebolí.

TIP: NEURINU Super MAGNESIUM+B6 je vhodné také na menstruační křeče. Skutečně pomáhá. Kombinujte tento doplněk stravy společně s doplňkem stravy zvaným Ostropestřec. Mám to vyzkoušené. Bolesti se nejen že zmírní, ale mohou při pravidelném užívání zcela zmizet (to je individuální). Jen je potřeba užívat doplněk stravy pravidelně a poctivě. Sama jsem na tři měsíce vysadila jak hořčík, tak i ostropestřec, a bolesti se zase vrátily.

Recenze: Super MAGNESIUM+B6 - pomocník nejen pro sportovce
Recenze: Super MAGNESIUM+B6 – pomocník nejen pro sportovce

Účinné látky

Super MAGNESIUM+B6 je vhodný i pro vegany. Díky němu do těla doplníte hořčík a vitamín B6. Doplněk stravy obsahuje diglycinát hořečnatý, organickou formu hořčíku vázanou na aminokyselinu glycin, a vitamín B6 ve formě pyridoxinu. Tyto složky spolupracují synergicky a maximalizují vstřebávání a účinky hořčíku v organismu. Kombinace diglycinátu hořečnatého a vitamínu B6 v pomáhá udržovat správnou hladinu hořčíku v těle, která je nezbytná pro duševní i fyzickou pohodu.

 • Hořčík: Nejlépe vstřebatelná forma hořčíku (diglycinát). Doplňuje kompletní doporučenou denní dávku hořčíku. Podporuje zdraví nervového systému, svalů, srdce, dýchání a imunity. Podílí se na tvorbě DNA, bílkovin a produkci energie. Vhodný je i pro osoby s citlivým žaludkem.
 • Vitamín B6: Doplňuje kompletní doporučenou denní dávku vitamínu B6. Ovlivňuje náladu a podporuje tvorbu neurotransmiterů. Zlepšuje vstřebávání hořčíku. Podporuje kognitivní funkce mozku a nervového systému. Zde jej najdeme ve formě pyridoxinu (rozpustný ve vodě).
 • Glycin: Součást diglycinátu hořečnatého. Působí jako inhibiční neurotransmiter. Snižuje pocity stresu a úzkosti. Podporuje správnou kognitivní funkci mozku a nervového systému.

Složení

SložkaMnožství v denní dávceRHP
Diglycinát hořečnatý2000 mg
– z toho hořčík400 mg106%
– z toho glycin1600 mg
Vitamin B62,8 mg200% 

*RHP – referenční hodnota příjmu

Dávkování

Užívejte denně 2 až 4 tobolky. Tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučené denní množství hořčíku je obsaženo ve 4 tobolkách.

Stručné hodnocení

NEURINU Super MAGNESIUM+B6 nabízí biologicky nejdostupnější formu hořčíku v podobě diglycinátu, která se vstřebává až z 80%. Jedna denní dávka pokryje 100% doporučeného množství hořčíku. Doplněk stravy skutečně funguje. Je sice dražší, ale účinky pocítíte od prvního nebo druhého dne. Zmírňuje svalové křeče. Kromě hořčíku obsahuje NEURINU Super MAGNESIUM+B6 také kvalitní vitamín B6, který podporuje vstřebávání hořčíku. Doplněk neobsahuje žádná pojiva ani barviva a je dostupný v balení se 120 tobolkami. Doplněk stravy zakoupíte na Neurinu.cz.

10 HODNOCENÍ
Super MAGNESIUM+B6

Doplněk stravy funguje rychle a dobře. Obsahuje navíc vitamin B6, díky němuž se magnesium lépe vstřebává. Hořčík zmírňuje svalové křeče, pomáhá sportovcům i lidem, kteří se cítí zcela bez energie. Skutečně hezky a dobře funguje. Jsem mile překvapena.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Kvalitní doplněk stravy
 • Pomáhá ulevit od svalových křečí
 • Vhodný také na menstruační křeče
 • Pomáhá zmírnit celkové vyčerpání
 • Chelátová forma
 • Vysoce vstřebatelný
 • Vhodný pro osoby s citlivým žaludkem
 • Vhodný pro vegany
ZÁPORY
 • Dražší
Super MAGNESIUM+B6

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz
Zdroj: Autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0