Doplněk stravy může pomoci zpomalit stárnutí, snížit únavu a vyčerpání, doplnit vitalitu a zvýšit energii těla. Do článku jsem připravila recenzi a podrobnější informace o NMN Minus Age.

NMN Minus Age

OBSAH

HODNOCENÍ 9.8
Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je NMN Minus Age určen

Tento produkt je vhodný pro osoby, které chtějí zpomalit stárnutí, snížit únavu a vyčerpání, podpořit udržení zdravých sliznic, fyziologii nervové a psychické soustavy. Látka NMN (Nikotinamid mononukleotid) ve vědeckých studiích prokázala pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí. NMN se v lidském těle přetváří na NAD, které během stárnutí postupně ubývá, tělu klesají síly a vitalita. Pravidelné doplňování hladiny NMN se zvyšuje energie těla a pomáhá se zpomalit stárnutí.

Biologické stárnutí čeká každého, přičemž rychlost stárnutí těla nemusí být u každého stejná. Při stárnutí se snižují schopnosti a funkční kapacity orgánů. Lidské tělo dosahuje nejlepších výsledků během prvních třech dekád svého života (nejlepší sluch máme v pěti letech, nejsilnější je tělo kolem dvacátého roku života, imunitní systém nejlépe funguje v období dokončení povinné školní docházky). Stárnutí nastává na úrovni molekul. Při jakémkoli metabolickém procesu v lidském těle se objevují drobné samostatně nevýznamné chyby, které se postupně kumulují a vedou k projevům, které vyústí ve stárnutí těla. Mezi znaky stárnutí patří poškození mitochondrií, nestabilita genetické informace nebo přibývání senescentních buněk. Rychlost stárnutí je závislá na rychlosti kumulace chyb na nejnižších molekulárních úrovních, ovlivňuje ji dědičnost, životní styl, prostředí i nové medicínské technologie a postupy. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. Jednou z cest je zdravý životní styl s doplňováním látek, které tělo v průběhu stárnutí ztrácí.

Recenze: NMN Minus Age
Recenze: NMN Minus Age

Jedno balení obsahuje 30 kapslí NMN, které vystačí na celý měsíc užívání. Kapsle je zabalena v blistru, aby nedocházelo k jejímu znehodnocení po rozbalení krabičky.

Účinné látky

Pro tvorbu energie využívají buňky našeho těla mitochondrie, jejichž funkce s přibývajícím věkem klesá. Lidské tělo neumí postupem času efektivně zpracovávat energii získanou z potravy. V tomto může buňkám pomoci látka zvaná NAD, která se v buňkách přirozeně nachází a pomáhá jim s tvorbou energie. Během života postupně ubývá a mitochondrie nejsou schopny efektivně přeměňovat jednu formu energie za druhou. Tělo ztrácí vitalitu, energii, je více nemocné. NMN se v těle přirozenými cestami přeměňuje na NAD.

Složení

Beta-nikotinamid mononukleotid, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy
Obsah v 1 kapsli: 250 mg Beta-nikotinamid mononukleotid (NMN)

Recenze: NMN Minus Age
Recenze: NMN Minus Age

Dávkování

Denně se užívá jedna kapsle. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody či jiné tekutiny. Doplněk stravy není vhodný pro děti a není vhodné překračovat doporučené denní dávkování. Doplněk stravy skladujte na suchém a tmavém místě, nemusí být v lednici.

Stručné hodnocení

Doplněk stravy NMN Minus Age pomáhá zpomalit stárnutí. Jedno balení vydrží měsíc, kdy se užívá jedna kapsle denně. Jedna kapsle obsahuje 250 mg Beta-nikotinamid mononukleotid (NMN). Doplněk stravy podporuje dlouhověkost skrze navýšení množství molekuly NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide) v těle. Pravidelné užívání vám může pomoci doplnit energii přírodní cestou a cítit se více svěží. Užívání je snadné, kapsle se dobře polyká. NMN Minus Age koupíte na Minus-age.cz.

9.8 HODNOCENÍ
NMN Minus Age

NMN Minus Age může pomoci ke snížení únavy a vyčerpání a pomáhá zpomalovat stárnutí. Doplněk stravy podporuje dlouhověkost skrze navýšení množství molekuly NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide) v těle. Denně se užívá jedna kapsle.

Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Vynikající složení
  • Pravidelné užívání může pomoci snížit únavu.
  • Zpomaluje stárnutí.
  • Podporuje normální energetický metabolismus.
  • Užívá se pouze jedna kapsle denně.
ZÁPORY
  • Cena
NMN Minus Age

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0