Recenze knihy: Lháři, lháři… (Sarah Flint) – 3.díl

Lháři, lháři… je třetím dílem detektivní série s hlavní hrdinkou Charlotte Staffordovou a čtenáře opět zavádí do světa temných zločinů a napínavých vyšetřování. Tato kniha čtenáře přenáší do všestranného a komplexního světa detektivní práce, kde je na pořadu další sériová vražda, tentokrát s policisty jako oběťmi.

Příběh začíná zjištěním brutálních vražd dvou policistů, nalezených s rudou růží vedle svých těl. Je zřejmé, že to není konec a skutečný pachatel je stále na svobodě. Detektivka Charlie Staffordová, společně se svým nadřízeným Hunterem a týmem, se musí ponořit do komplikovaného a plného lží vyšetřování, aby dopadli vraha dřív, než si vybere další oběť. Čtenáře tato kniha udržuje v permanentním napětí a zároveň poskytuje zajímavý pohled do policejní práce a lidských vztahů. Postavy jsou dobře vykresleny a přirozené, což jim dodává autentičnost. Sarah Flint, díky svému zkušenostem s prací u Metropolitní policie, dokáže velmi věrohodně zachytit atmosféru a dovedně propojit realitu policejního vyšetřování s fikcí.

Třetí díl série s detektivkou Charlie Staffordovou je opět úspěšným thrillerem, který stojí za přečtení. Díky zajímavému vykreslení postav, napínavému ději a preciznímu popisu policejní práce nás Sarah Flint vtáhne do záhadného světa zločinu. I když některé části knihy mohou působit mírně zdlouhavě, celkově se jedná o dobré a kvalitní čtení pro všechny milovníky detektivních thrillerů.

Více informací

Série: DC Charlotte Stafford
Žánr: Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno: 2019, Omega
Originální název: Liar Liar, 2017
Překlad: Markéta Polochová
Počet stran: 377
Jazyk vydání: český
Autor obálky: Šárka Štěpánová
Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem
ISBN: 978-80-7585-019-5

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

DC Charlotte Stafford

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0