Recenze knihy: Pentagram (Jo Nesbø) – 5.díl

Kniha Pentagram od Jo Nesba je pátým dílem kriminální série s detektivem Harrym Holem v hlavní roli. Příběh začíná v horkém letním období v Oslu, kde je Harry Hole suspendován a opuštěný, potýkající se s osobními problémy a alkoholem. Jeho život je ve velmi chaotickém stavu, ale všechno se změní, když dostane podivný případ – vraždu ženy s odseknutým prstem. To je začátek série událostí, které vedou k sériovému vrahovi, jenž zanechává na místech činu záhadné symboly a vzkazy.

Pentagram je dalším úspěšným dílem od Jo Nesbøa, který udržuje napínavé tempo a čtenáře vtahuje do složitého případu Harryho Holea. Kniha nabízí poutavý zápletka, plnou zvratů a nečekaných událostí, které udržují čtenáře v neustálém napětí a nechávají je hádat, kdo za vším stojí. Zároveň je v knize kladen důraz na osobní život Harryho Holea, jeho vnitřní boje a rozhodnutí, která ovlivní jeho budoucnost. To dodává postavě hlavního detektiva další rozměr a přispívá ke komplexnosti příběhu.

Kniha patří mezi poutavé detektivky, která si zaslouží pozornost milovníků napínavých příběhů. Jo Nesbø opět předvedl svou schopnost vykreslit temný a spletitý svět kriminálního žánru a udržet čtenáře v neustálém napětí a zájmu. Pokud jste fanoušky detektivních románů, neměli byste tento díl série o Harrym Holeovi vynechat.

Více informací

Série: Harry Hole
Žánr: Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno: 2011, Kniha Zlín
Originální název: Marekors, 2003
Překlad: Kateřina Krištůfková
Počet stran: 449
Jazyk vydání: český
Edice: Fleet (23.)
Autor obálky: Lucie Mrázová
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-87497-05-0

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

Harry Hole

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0