Recenze knihy: Gazely (Patrik Hartl)

Gazely od autora Patrika Hartla je román, který čtenáře zavádí do života tří nejlepších kamarádek, které kdysi spolu chodily do třídy s Prvokem, Šampónem, Tečkou a Karlem. Tento příběh o vztazích, odvaze a nekonečném boji o rodinnou harmonii je skutečným dobrodružstvím všedních dní, které se mohou proměnit v bouřlivý týden, jakmile se objeví neočekávané události.

Hlavní postavy příběhu jsou Šárka, Karolína a Helena. Šárka začíná týden oslavou svých narozenin, ale večer ztratí svůj mobil, což má neočekávané a hluboké důsledky. Karolína se snaží obnovit svůj manželský vztah, přivádí manžela zpět domů po roce oddělení a musí se znovu učit, jak spolu žít. Helena prožívá pátek, kdy konečně nachází odvahu uvěřit, že může zapomenout na rozvod a znovu se zamilovat.

Tři přítelkyně procházejí všedními dny, které se stávají náročnými výzvami a otřásají jejich životy od základů. Každá z nich se musí vypořádat se svými vlastními problémy, a to nejen s odvahou, ale také s vírou v sebe sama a budoucnost. Nejistoty, radosti i smutky, které prožívají, jsou autentické a dojemně popsány.

Hartlův román je zrcadlem každodenního života, ve kterém se můžeme lehce najít. Kniha nám připomíná, že život je plný nečekaných událostí a že odvaha a risk jsou často nezbytné k tomu, abychom dosáhli radostí, které si přejeme. Gazely čtenáře zasáhnou svou upřímností a hloubkou, kterou nabízejí příběhy tří přítelkyň, a nutí nás přemýšlet o vlastních touhách a snech. Patrik Hartl psal knihu z pohledu ženy.

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0