Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia

Hlíva ústřičná s rakytníkovým oleje je skvělým doplňkem stravy, který podpoří při dlouhodobém a pravidelném užívání imunitu. Do článku jsem připravila recenzi na Hlívu ústřičnou značky Terezia.

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je doplněk stravy určen

Doplněk stravy hlíva ústřičná s betaglukany a s rakytníkem při dlouhodobém užívání podpoří imunitu. Kapsle jsou velmi kvalitní a obsahují přesně deklarované množství hlívy ústřičné. Doplněk stravy můžete užívat po celý rok, zejména na jaře, na podzim a také v zimě.

Hlíva ústřičná dodá tělu potřebné látky, které podpoří přirozenou obranyschopnost organismu, podpoří metabolismus, posílí činnost srdce, pomáhá snížit únavu, působí příznivě na činnost trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku. Hlíva ústřičná pochází z kontrolovaných českých pěstíren.

Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia
Recenze: Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia

Složení

1 kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg. Obal kapsle želatina. Účinná látka ve 2 kapslí – betaglun 236,4 mg, lepek (mg/kg) < 5,0, Vláknina (g/100 g), 37,5 mg.

Dávkování

Denně se užívají 2 kapsle, vždy před jídlem, jedna kapsle ráno, jedna večer. Kapsle mohou užívat těhotné i kojící ženy. Tato hlíva je vhodná pro pravidelné a každodenní užívání.

Stručné hodnocení

Hlíva ústřičná má původ v České republice, v kapslích je obsaženo přesně deklarované množství hlívy a také rakytníkového oleje. Tato hlíva je silná a ve dvou kapslích je 600 mg prášku hlívy ústřičné. Celé balení vydrží na více než 3 měsíce. Výhodně hlívu ústřičnou Terezia koupíte na Lekarna.cz.

10 HODNOCENÍ
Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem Terezia

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem představuje velmi kvalitní a dobrý doplněk stravy, který je určený na podporu imunity. Hlívu je vhodné užívat pravidelně a dlouhodobě, aby byla imunita skutečně dostatečně posílena.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Dobře se polyká
  • Kapsle mají krásně oranžovou barvu.
  • S příměsí rakytníkového oleje
  • Dobrá cena
  • Zabaleno v Blistru
  • Hlíva pochází z České republiky.
ZÁPORY
  • Nic

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0