DOPORUČUJI

Recenze: Hlíva ústřičná + lactobacily Terezia

Hlíva ústřičná v kombinaci s laktobacily tvoří výjimečnou kombinaci, která společně perfektně funguje. Kapsle můžete koupit za výhodnou cenu v akci 1+1 balení zdarma na Terezia.eu. Do článku jsem připravila recenzi na tento doplněk stravy.

DO E-SHOPU ♥
TEREZIA.EU: VÝHODNÉ CENY DÍKY VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU

♥ Pro registrované uživatele výrazně nižší ceny
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a dárky k nákupu (ve vybraných termínech)
♥ Rychlé dodání

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je hlíva ústřičná určena

Doplněk stravy obsahuje hlívu ústřičnou, šípek a laktobacily a je určen na posílení imunity. Šípek pomáhá normalizovat trávení a podpoří přirozenou imunitu. Hlíva ústřičná má deklarovaný obsah beta-glukanů a prokazatelně přispívá lidskému organismu a při dlouhodobém užívání podporuje a posiluje funkci imunitního systému. Kapsle je obohacena o lactobacily, které udržují rovnováhu střevní mikroflóry.

Kapsle díky kombinaci různých složek při dlouhodobém užívání podporují imunitu organismu a také imunitu střev. Tento doplněk stravy obsahuje ve dvou kapslích 500 mg hlívy ústřičné (236,4 mg + 7,5 mg betaglukanů) a patří k velmi silným a kvalitním doplňkům stravy s hlívou ústřičnou. Užívat jej můžete celý rok, nejlépe od podzimu do jara.

DOPORUČENÍ: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let věku. Musí se uchovávat do 25 °C. Je zabalen v blistru a po vybalení z blistru by se měla tableta ihned zkonzumovat. Je vhodný pro celiaky, těhotné i kojící ženy. Není náhradou zdravého životního stylu a vyvážené pestré stravy.

Recenze: Hlíva ústřičná + lactobacily Terezia

Účinné látky

Hlíva ústřičná

Použitá hlíva ústřičná má deklarovaný obsah betaglukanů a vlákniny. Pochází z kontrolovaných českých pěstíren. Využity jsou všechny aktivní látky celé hlívy. Neobsahuje přímesi a konzervační látky. Hlíva ústřičná obsahuje beta 1,3 D glukany, stopové prvky (železo, jód, selen, draslík), vitamíny, proteiny, mastné kyseliny, vlákninu a steroly.

Šípek

Šípek je bohatý přírodní zdroj vitamínu C, podporuje imunitní systém a přispívá k normální funkci střevního traktu.

Probiotické kmeny

V jedné kapsli jsou obsaženy tyto probiotické kmeny: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis. Podívejte se na více informací o probiotických bakteriích do článku: TOP 3 produkty: Jaká vybrat probiotika a na co se zaměřit?

Recenze: Hlíva ústřičná + lactobacily Terezia

Dávkování

Jedna kapsle se užívá 2x denně před jídlem. Kapsli můžete spolknout celou nebo její obsah můžete rozmíchat do jídla či do pití. Kapsle je možné užívat dlouhodobě.

Hlíva ústřičná + lactobacily Terezia

Složení

Výživová složkaVe 2 kapslích% RVH
Hlíva ústřičná500 mg**
Betaglukan236,4 mg + 7,5 mg**
Vitamin C80 mg100
Extrakt ze šípků40 mg**
Lactobacillus acidophilus
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium lactis
10 x 109 CFU**

1 kapsle obsahuje 330 mg směsi Hlíva ústřičná + lactobacily + vitamin C (prášek sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), vitamin C (kyselina askorbová), sušený extrakt ze šípků (Rosa canina, Rosa laevigata), Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, inulin)

1 kapsle obsahuje 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg

Stručné hodnocení

Doplněk stravy Hlíva ústřičná + lactobacily Terezia patří k velmi kvalitním a poměrně silným doplňkům stravy s hlívou ústřičnou. Není nejsilnější na trhu, ale navíc obsahuje šípek a laktobacily a tvoří jedinečnou a zajímavou kombinaci látek, které podpoří správnou funkci imunitního systému. Denně se užívají dvě kapsle. Za výhodnou cenu tento doplněk stravy koupíte v e-shopu Terezia.eu, kde platí sleva pro registrované zákazníky. Navíc jsou na hlívu ústřičnou s laktobacily akce a slevy, například 1+1 balení zdarma.

10 HODNOCENÍ
Hlíva ústřičná + lactobacily Terezia

Vynikající doplněk stravy obsahuje kombinaci hlívy ústřičné, laktobacilů a šípku. Denně se užívají 2 tablety, které obsahují vitamin C, extrakt z šípku, betaglukany a laktobacily. Hlívu ústřičnou s laktobacily mohou užívat děti i dospělí. Doplněk stravy je třeba užívat dlouhodobě. Skutečně pak funguje.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Skvělá cena za skvělý produkt (když je akce, vychází jedna porce na 5-6 Kč denně)
  • Kvalitní - hlíva ústřičná byla vypěstována v České republice.
  • Obsahuje hlívu ústřičnou, laktobacily, šípek.
  • Denně se užívají 2 tablety (srovnatelné nebo menší množství než u konkurenčních doplňků stravy).
ZÁPORY
  • Nic
Hlíva ústřičná + lactobacily Terezia

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0