Recenze: Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkem a echinaceou Imunit

Když jsem vybírala svou úplně první hlívu, moje volba padla na značku Imunit. Kapsle obsahují hlívu ústřičnou, rakytníkový olej a echinaceu. Do článku jsem připravila recenzi na hlívu ústřičnou od Imunit.

Purity Vision Levandulové máslo BIO 

OBSAH

Pro koho je hlíva ústřičná určena

Doplněk stravy obsahuje ve dvou tabletách 800 mg hlívy ústřičné a také rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen. Selen pomáhá udržovat obranyschopnost a přirozenou imunitní odpověď. Tato hlíva ústřičná je nejsilnější na trhu, navíc obsahuje další čtyři látky, které podporují imunitní systém. Celé výhodné balení 100 + 100 kapslí vydrží přes 3 měsíce. Kapsle jsou poměrně velké, někomu se mohou hůře polykat (problém to může být zejména u dětí, dospělí zvládnou kapsli spolknout).

Hlívu ústřičnou IMUNIT užívám pravidelně každý den přibližně rok. Opravdu posiluje imunitu, začne fungovat po dvou měsících, plné účinky se

Účinné složky

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) obsahuje aminokyseliny,  vitaminy skupiny B,  minerální látky a stopové prvky (železo, hořčík, zinek, selen,  chrom, jod). Je zdrojem beta-glukanů, beta-1/3,1/4-D  glukan, beta-1/3, 1/6-D glukan.

Recenze: Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkem a echinaceou Imunit
Recenze: Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkem a echinaceou Imunit

Složení

Jemně pomletá suchá tkáň plodnice hlívy ústřičné, extrakt z květů Echinacea angustifolia, modifikované škroby a zahušťovadla: granulovaný sorbitol; rakytníkový extrakt, selen (seleničitan sodný), protispékavé látky: stearan hořečnatý; oxid křemičitý; suchý extrakt z chlorelly (s obsahem nukleotidů a oligopeptidů), želatina (tobolka).

Dávkování

Užívají se 2 tobolky denně, jedna ráno a jedna večer. Není vhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy.

Stručné hodnocení

Hlíva ústřičná IMUNIT je skvělým potravinovým doplňkem, který posílí imunitu. Kapsle obsahují kromě hlívy ústřičné také rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen. Tablety jsou velké, užívají se dvě denně. Cenově výhodnou hlívu ústřičnou IMUNIT koupíte na Lekarna.cz.

10 HODNOCENÍ
Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkem a echinaceou Imunit

Vynikající produkt za skvělou cenu. Hlíva ústřičná obsahuje navíc rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen. V jedné kapsli je 400 mg hlívy ústřičné, denně se mají užívat dvě kapsle (800 mg hlívy). Skutečně posiluje imunitu a je vhodné ji užívat pravidelně a dlouhodobě. Větší posílení imunity je patrné přibližně za 6 měsíců.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Skvělé složení
  • Nejsilnější hlíva na trhu
  • Obsahuje navíc rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen.
  • Kapsle můžete spolknout celé nebo prášek vysypat do jídla či do pití.
ZÁPORY
  • Větší kapsle

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0