Pravidelné užívání tablet GS Imunostim posílí imunitu. Tablety obsahují bakteriální lyzát a vitamin C, který je pro lidský organismus důležitý. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi a také zkušenosti GS Imunostim.

DO E-SHOPU ♥
GSKLUB.CZ: VÝHODNÉ AKCE A SLEVY

♥ Cenově výhodné balíčky doplňků stravy
♥ Dárek k nákupu nad určitou výši
♥ Doprava zdarma k nákupu nad určitou výši
LZE VYUŽÍT BENEFITNÍ POUKÁZKY OD ZAMĚSTNAVATELE.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je GS Imunostim určen

Doplněk stravy je vhodný pro osoby, které mají oslabenou imunitu a potřebují ji podpořit. Jedna krabička obsahuje 60 cucacích pastilek. Pastilky jsou chuťově dobré, mentolové. Můžete je brát při užívání antibiotik. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu. GS Imunostim není vhodný pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy.

Účinné látky

Tento produkt byl vyvinut ve spolupráci s centrem imunologie a mikrobiologie Zdravotního ústavu se sídlem v Ústí nad Labem. Obsahuje bakteriální lyzáty a vitamin C.

  • Bakteriální lyzáty: Imunitní systém umí uvést do stavu pohotovosti. Aktivují obranné mechanismy proti respiračním infekcím. Lyzáty se získávají z bakterií, které patří mezi časté původce infekcí horních cest dýchacích. Uplatňují se při aktivaci přirozené imunity. Jestliže tělo přijímá kontrolovanou dávku inaktivovaných bakteriálních kmenů, aktivuje se obranný systém v našem těle. Přirozená imunita nastartuje v období zvýšeného ohrožení organismu.
  • Vitamin C: Patří k nejdůležitějším vitamínům, které jsou podstatné pro správné fungování imunitního systému. Lidské tělo vitamin C potřebuje pro zdraví kostí, zubů, chrupavek, vaziv, cév a dásní. Při vyšším zatížení organismu (období chřipek, infekční onemocnění, stres, zvýšená tělesná námaha).
GS Imunostim

Složení

Výživová složkaV 1 tabletě% RVH
Bakteriální lyzát (Klebsiella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes)50 mg*
Vitamin C30 mg37

Dextróza, plnidla (uhličitan vápenatý, xanthan, škrobový sirup), směs bakteriálních lyzátů, protispékavé látky (mastek, acetylovaný monoglycerid, stearan horečnatý, polyethylenglykol), kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina jablečná), aroma (mátová silice)

Recenze: GS Imunostim
Recenze: GS Imunostim

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně jednu tabletu, kterou nechají rozpustit v ústech Tablety mají velmi příjemnou mentolovou chuť. Tento přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Pokud hledáte doplněk stravy pro děti do 12 let, podívejte se na GS Imunostim JUNIOR. Deset dní se užívá 10 tablet, následuje 10 dní pauza a opět se užívá 10 tablet a pokračuje se dále ve stejném dávkování.

Stručné hodnocení

Vynikající produkt posílí imunitu. Pokud hledáte alternativu k Preventanu, je GS Imunostim dobrou volbou. Tablety se užívají 10 dní, následuje 10 dní pauza, poté se užívají 10 dní a dále se pokračuje v dávkování stejným způsobem. Oceníte příznivou cenu a také dobrou kvalitu výrobku. GS Imunostim koupíte za výhodnou cenu na GSKlub.cz.

10 HODNOCENÍ
GS Imunostim

Doplněk stravy obsahuje bakteriální lyzáty, které umí uvést imunitní systém do stavu pohotovosti. V jedné tabletě je také obsažen vitamin C na podporu imunity. GS Imunostim se užívá 10 dní, 10 dní se vynechá, posté se opět užívá 10 dní a dále dle plánu. Je vhodný pro děti od 3 let a pro dospělé. Není určen pro těhotné a kojící ženy.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Dobrý produkt, který má zajímavé složení
  • Vynikající poměr ceny a kvality
  • Při dlouhodobém užívání podpoří imunitu
  • Dobře chutná
  • Vhodný pro dospělé a děti od 3 let věku
ZÁPORY
  • Nic

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0