Recenze knihy: Duch domu Ashburnů (Darcy Coates) – 1.díl

Duch domu Ashburnů od Darcy Coates je hororový román, který nabízí podmanivý a tajemný příběh spojený s temnou minulostí starého domu. I když má kniha své silné stránky, existují i určité aspekty, které mohou mít na čtenáře různý vliv. Hlavní dějová linka se zaměřuje na Adrienne, která zdědí dům Ashburnů po své tajemné prababičce Edith. Prastará budova je plná tajemství a záhad, které budou postupně odhalovány. Adrienne se ocitá uprostřed tohoto záhadného prostředí a postupně se setkává s různými podivnými událostmi. Knihu charakterizuje napínavá atmosféra a postupné odhalování záhadné minulosti, která čtenáře drží v napětí.

Darcy Coates se umně pohrává s hororovými prvky a duchovními jevy, což činí knihu děsivou a chvílemi i hrůznou. Příběh je vyprávěn poutavě a postavy jsou dobře vykreslené, což přispívá k uvěřitelnosti a emocionálnímu napojení na děj. Nicméně, někteří čtenáři mohou mít drobné výhrady. Může být zklamáním, že hlavní entita a vysvětlení se odhalují již v polovině knihy, což může ovlivnit dojem o celkovém tempu vyprávění.

Kniha je zajímavou a napínavou duchařskou knihou s působivou atmosférou a dobře vykreslenými postavami. Autorka zručně manipuluje s hororovými prvky, což čtenářům nabízí skutečně děsivý a tajemný zážitek.

Více informací

Série: Strašidelné domy
Žánr: Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno: 2019, Fobos
Originální název: The Haunting of Ashburn House, 2016
Překlad: Alexandr Neuman
Počet stran: 256
Jazyk vydání: český
Autor obálky: Sabina Chalupová
Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem
ISBN: 978-80-7585-161-1

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

Strašidelné domy

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0