Recenze: Collalloc kolagen v prášku

Collalloc je vynikající kolagen v prášku, který se dobře rozpouští. Do recenze jsem připravila zkušenosti, účinné látky, dávkování a podrobnou recenzi.

OBSAH

HODNOCENÍ 9.6
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Chuť
8

Pro koho je Collalloc určen

Collalloc je určen pro muže i ženy různých věkových kategorií. Ocení jej ti, kteří chtějí zlepšit stav pleti, vlasů, nehtů, a také chtějí posílit své klouby, vazy a šlachy. Tento produkt je vhodný pro lidi, kteří hledají způsob, jak zpomalit stárnutí, potlačit vrásky, strie a celulitidu. Má pozitivní vliv na růst vlasů, objem, pružnost a pevnost pokožky. Avšak důležité je kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Zlepšení je vidět po jednom až dvou měsících.

Účinné látky

Collalloc obsahuje 100% bioaktivní mořský kolagen.

 • Kolagen typu I (80%): Tento typ kolagenu podporuje pevnost pokožky a snižuje vrásky. Zlepšuje elasticitu pokožky a hydratuje pleť.
 • Kolagen typu II (19,5%): Pomáhá posilovat chrupavku, klouby, vazy a šlachy. Může zlepšit regeneraci po fyzické zátěži.
 • Kolagen typu III (0,5%): Přispívá k pevnosti a pružnosti tkání a vláken.
Recenze: Collalloc kolagen v prášku
Recenze: Collalloc kolagen v prášku

Dávkování

Denně se užívá jeden sáček, který se rozpustí ve studené vodě nebo ve studeném nápoji. Jedno balení obsahuje 30 sáčků a vydrží na jeden měsíc. Vyjma tohoto kolagenu můžete vyzkoušet inovativní Collalloc NANO (Recenze: Collalloc NANO).

Collalloc kolagen v prášku

Jak chutná Collalloc?

Překvapilo mě, že prášek jde velmi dobře rozpustit ve vodě, nedělá hrudky a nechutná špatně. Nesmrdí rybinou, jde vypít i bez příchutě. Pokud Collalloc rozpustíte například v neoslazeném ovocném čaji, není cítit téměř vůbec.

Recenze: Collalloc kolagen v prášku
Recenze: Collalloc kolagen v prášku

Složení

 • 100% bioaktivní mořský kolagen z udržitelného zdroje
 • 30 denních dávek po 3 300 mg (měsíční kúra 99g)
 • Obsahuje kolagen typu I (80%), II (19,5%) a III (0,5%).
Recenze: Collalloc kolagen v prášku
Recenze: Collalloc kolagen v prášku

Stručné hodnocení

Collalloc je kvalitní doplněk stravy vyrobený ve Švýcarsku. Jedno balení vydrží měsíc, denně se užívá jeden sáček. Je ekologicky šetrný k přírodě. Bioaktivní mořský kolagen obsahuje různé typy kolagenu, pomáhá zlepšit stav pokožky, vlasů, nehtů, kloubů, vazů a šlach. Collalloc koupíte přímo v e-shopu collalloc.com (při pravidelném odběru kolagenu získáte lepší cenu jako předplatitelé).

9.6 HODNOCENÍ
Collalloc kolagen v prášku

Collalloc je kvalitní produkt obsahující 100% bioaktivní mořský kolagen různých typů, který má pozitivní vliv na pokožku, vlasy, nehty, klouby, vazy a šlachy. Doporučuje se užívat 30 denních dávek po 3,300 mg v jakémkoliv studeném nápoji. Jeho švýcarská kvalita zpracování a ekologický původ zajišťují spolehlivost a účinnost. Produkt je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit své tělesné funkce a vzhled.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Chuť
8
KLADY
 • Dobře se rozpouští.
 • Při dlouhodobém užívání zlepší kvalitu pleti - pokožka je pružnější.
 • Má pozitivní vliv na kvalitu vlasů.
 • Praktické balení - v malých sáčcích (vhodné i na cestování).
 • Kvalitní produkt
ZÁPORY
 • Vyšší cena
Collalloc kolagen v prášku

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0