Recenze: Biopron 9 probiotika

Biopron 9 jsou kvalitní laktobacily, které lze užívat, když berete antibiotika a také jako doplněk stravy. Do článku jsem připravila podrobnější informace o kvalitních probiotikách.

Purity Vision Levandulové máslo BIO 

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

K čemu je Biopron 9 určený

Probiotika Biopron 9 obsahují 9 kmenů vitálních mikroorganismů v počtu 9 miliard CFU v denní dávce. Tato probiotika jsou obohacena pro prebiotika a mohou je užívat i těhotné a kojící ženy a také děti od 3 let věku. Probiotika můžete užívat každý den pro zlepšení střevní mikroflóry. Jsou vhodné také k antibiotikům. Jsou vhodné pro dlouhodobé užívání.

Dávkování

Denně se užívají až 2 tobolky. Dávkování je 1 tobolka 1-2x denně při jídle. Tobolky se polykají celé, ale můžete jejich obsah přimíchat do jogurtu nebo do nápoje a ihned konzumovat.

Zkušenosti s Biopron 9

Biopron 9 se dobře polyká a pokud jej plánujete užívat s antibiotiky, skvěle zabírá proti průjmu. Můžete denně užívat pro jistotu dvě tobolky. Složení je velmi dobré, nevýhodou může být trošku vyšší cena. Tato probiotika jsou k antibiotikům správnou volbou. Při nákupu je nepořizujte příliš do zásoby, protože nemají dlouhou délku expirace (cca 9 měsíců)

Recenze: Biopron 9 probiotika
Recenze: Biopron 9 probiotika

Složení

Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

Denní dávka obsahuje (množství / 2 tobolky): Probiotický komplex (9 kmenů živých mikroorganismů): 9 miliard CFU* Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. lactis, Streptococcus thermophilus; Fruktooligosacharidy: 309,2 mg. *CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units).

Stručné hodnocení

Velmi kvalitní probiotika jsou vhodná i při užívání antibiotik. Obsahují probiotický komplex 9 kmenů živých mikroorganismů, 9 miliard CFU. Probiotika mohou užívat i děti od tří let a také těhotné a kojící ženy. Můžete je užívat dlouhodobě, lze je střídat také s jiným druhem probiotik. Tato probiotika koupíte za výhodnou cenu na Lekarna.cz.

10 HODNOCENÍ
Purity Vision Levandulové máslo BIO 

Máslo se dobře nanáší, hezky a jemně voní a je vhodné pro citlivou pokožku. Při pravidelném používání je pokožka jemná a hladká, vyživená, sametová. Produkt má certifikaci CPK BIO, Fair For life, Cruelty Free and Vegan PETA. Je zabalen ve skleněné dóze se šroubovacím víčkem.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Krásně voní.
  • Dobře se nanáší.
  • Zanechá pokožku jemnou a hladkou.
  • Vhodné i pro citlivou pleť
  • EKO certifikace
  • Vyrobeno v ČR
ZÁPORY
  • Vyšší cena

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0