DOPORUČUJI

Recenze: Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g

Zelený ječmen je vynikající doplněk stravy, který pomáhá se zažívacími problémy a může zmírnit překyselení žaludku. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi a také více informací o této superpotravině.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je zelený ječmen určen

Zelený ječmen Aporosa je vhodný lidi, kteří chtějí posílit své zdraví a využít přínosů této zelené superpotraviny. Je ideální pro očistu těla a eliminaci toxinů z těla. Dále může být prospěšný pro jedince trpící zažívacími problémy nebo překyselením žaludku. Zelený ječmen může být vynikajícím doplňkem stravy v období zvýšeného stresu. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit své celkové zdraví, podpořit vitalitu a posílit imunitní systém. Přestože je jeho konzumace většinou bez výrazných omezení, můžete se před začátkem užívání poradit s lékařem (zejména, pokud užíváte pravidelně nějaké léky).

Recenze: Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g
Recenze: Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g

Účinné látky

BIO zelený ječmen je jemně namletý prášek. Tato zelená superpotravina nabízí širokou škálu zdravotních výhod pro lidský organismus. Zelený ječmen je bohatý na vitamíny skupiny B, C, E a K, a také na důležité minerály – draslík, vápník, měď, železo, fosfor a hořčík. Je významným zdrojem aminokyselin. Pravidelná konzumace BIO zeleného ječmene podporuje očistu těla a eliminuje nahromaděné toxiny. Nápoj může být skvělým pomocníkem při zažívacích potížích, pomůže vám doplnit energii během stresového období a působí proti překyselení žaludku. Zakoupit můžete zelený ječmen v BIO kvalitě značky Aporosa, který je levný a velmi kvalitní.

Aporosa Bio Zelený ječmen prášek
Recenze: Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g
Recenze: Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g

Dávkování

Doporučuje se 1–3 čajové lžičky denně. Příprava je jednoduchá – prášek se snadno rozpouští ve vodě, ale můžete jej přidat také do džusu. Doporučuje se vypít jej s vodou, aby byla maximálně zachována vstřebatelnost důležitých živin. I když chuť zeleného ječmene může být na začátku trochu neobvyklá, časem si na ni rychle zvyknete. Nejlepší je konzumovat ječmen nalačno, 15–30 minut před jídlem. Bio zelený ječmen Aporosa může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju. Prášek je zabalen ve znovu uzavíratelném obale.

Složení

100% prášek z mladého ječmene

Stručné hodnocení

BIO zelený ječmen Aporosa je kvalitním doplňkem stravy. Zelený ječmen je bohatý na vitamíny skupiny B, C, E, K a minerály (draslík, vápník, měď, železo). Pravidelná konzumace podporuje očistu těla a také pomáhá proti překyselení žaludku. Denně se užívá 1 až 3 lžičky, které se rozmíchají ve vodě nebo v džusu. Zelený ječmen nemá pro užívání žádná specifická omezení, ale pokud berete pravidelně léky, můžete jeho užívání konzultovat s lékařem. BIO zelený ječmen Aporosa koupíte levně na Pilulka.cz.

10 HODNOCENÍ
Aporosa Bio Zelený ječmen prášek

Zelený ječmen v BIO kvalitě značky Aporosa je vynikající superpotravinou, která pomáhá s překyselením žaludku a také s detoxikací organismu. Při pravidelném užívání můžete začít pozorovat pozitivní účinky na své zdraví, včetně podpory zažívání, vyrovnání se se stresem a celkového pocitu vitality. Denně se užívá 1 až 3 lžičky. Prášek se smíchá s vodou a vypije se nalačno přibližně čtvrt až půl hodiny před jídlem.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Vynikající účinky - dodá energii, pomáhá proti překyselení žaludku.
  • Velmi levný - skvělý poměr ceny a kvality
  • BIO kvalita
  • Znovu uzavíratelný obal
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Bio Zelený ječmen prášek

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0